می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

ترانسمیتر های فشار تفاضلی

یکی از رایج ترین و مفیدترین دستگاه هاي اندازه گیري فشار در صنعت ، فشار تفاضلی می باشد . این دستگاه اختلاف فشار بین دو پورت ورودي را حس کرده و سیگنال نشان دهنده ي آن اختلاف فشار را نسبت به رنج کالیبره شده ، در خروجی خود ظاهر می کند . ترانسمیترهاي فشار تفاضلی […]

یکی از رایج ترین و مفیدترین دستگاه هاي اندازه گیري فشار در صنعت ، فشار تفاضلی می باشد . این دستگاه اختلاف فشار بین دو پورت ورودي را حس کرده و سیگنال نشان دهنده ي آن اختلاف فشار را نسبت به رنج کالیبره شده ، در خروجی خود ظاهر می کند . ترانسمیترهاي فشار تفاضلی ممکن است بر اساس هر یک از تکنولوژي هاي سنجش فشار عمل کنند . در ادامه به معرفی و ساختار این ترانسمیتر پرداخته می شود .

رفتار و ساختمان ترانسمیتر DP

ترانسمیترهاي فشار تفاضلی اي که براي کاربردهاي اندازه گیري صنعتی ساخته شده اند معمولا متشکل از یک بدنه ي قوي ساخته شده از فولاد آهنگري شده می باشند که المان سنجش در آن قرار گرفته ، و در بالا داراي یک محفظه می باشند که اجزاء مکانیکی و یا الکتریکی لازم براي ترجمه ي فشار اندازه گیري شده به یک سیگنال استاندارد ابزار دقیق ( به عنوان مثال  ، 4-20 mA، 3-15 PSIو کدهاي دیجیتالی فیلد باس) را در خود جاي داده است .

نام فایل: ترانسمیترهاي فشار تفاضلی

اندازه فایل : 539kb

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه PLCmen استفاده نمائید.

  مشاوران آموزشی
  PLCmen

  پاسخگوی شما هستند

  نظرات

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.