می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

درباره‌ی ما

درباره‌ی PLCmen 

اتوماسیون-صنعتی

معرفی PLCmen 

داستان شروع PLCmen

شرکت فنی مهندسی PLCmen از سال ۱۳۹5 فعالیت خود را در زمینه‌ی آموزش تخصصی PLC و خانه هوشمند برای فارسی زبانان تهیه و تنظیم کرده است. یکی از بهترین دوره های آموزشی صفرتاصد PLC با هدف تبدیل علاقه‌مندان به متخصصین آماده ورود به بازار کار به در قالب PLCman (دارای کسب‌وکار شخصی) یا فردی که میتواند موثرتر در تیمی یا شرکتی فعالیت نماید، آغاز کرد. اگر علاقه‌مند به حوزه PLC هستید یا حس میکنید در  این حوزه‌ استعداد دارید با یادگیری‌های اصولی باید آن علاقه را به تخصص تبدیل نمائید. دانشجویان شرمت ما، باتوجه به علاقه‌ی خود، و سرمایه‌گذاری برروی خودشان، متخصص شده‌اند و توانسته‌اند از آن حوزه، با کمک شرکت ما کسب درآمد کنند، به همین دلیل شرکت فنی مهندسی PLCmen به “کارخانه تبدیل علاقه‌مند به متخصص” نام گرفت.

چشم انداز PLCmen

PLCmen می‌خواهد بزرگترین و معتبرترین مرجع آموزش‌های نوین دنیایی باشد که روی اینترنت و ابزارهای دیجیتال بنا شده و روزبه‌روز هم در حال بزرگتر شدن است. مجموعه آموزشی PLCmen تلاش دارد، شهروندان ایرانی هزاره سوم را به تخصص‌ها و مهارت‌های حیاتی این هزاره مسلح کند تا در دنیایی که مفهوم شغل، کار و استخدام هر روز دستخوش تغییر می‌شود، مطمئن باشند همگام و همراه این دنیا قدم خواهند برداشت و از زیبایی‌ها و ارزش‌های آن بی‌نصیب نخواهند ماند.

پلی میان آموزش و بازار کار

PLCmen، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در PLCmen تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی PLCmen ، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان PLCmen با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، هم هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید PLCmen بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌های مختلف معرفی کنند و هم پلتفرم استعدادیابی PLCmen آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند.

آنچه در بخش آموزش های PLCmen آکادمی نصیب شما می شود

  • با شرکت در دوره‌های حضوری (در شهرها و استان‌های مختلف ایران) و غیرحضوری (از سراسر دنیا) می‌توانید اصول و تجربه‌های برنامه‌نویسی، طراحی، راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکار و اصول راه‌اندازی خط تولید را یاد بگیرید.
  • می‌توانید با مرور مباحث و انجام تکالیف هر جلسه از دوره، یادگیری خود را در خانه بیازمایید و در جلسات بعدی ضعف‌ها و نیازهای خود را برطرف کنید.
  • در تمام طول دوره از پشتیبانی سامانه اختصاصی، پیام‌رسان و تلفن PLCmen استفاده کنید.
  • در آزمون نهایی شرکت و گواهی معتبر دریافت کنید.

فرصت‌های شغلی که PLCmen  در اختیار شما قرار می‌دهد

 
  • با نتایج آزمون‌هایی که کسب کرده‌اید، رزومه واقعی خود را بسازید.
  • با داشتن گواهی کیفی، می‌توانید از بین فرصت‌های شغلی شرکت‌های معتبر (در تهران، در شهر خودتان و یا در هرکجای ایران) که در دسترس PLCmen قرار می‌گیرند، به استقبال فرصت‌های مختلف شغلی بروید.

دستاورد PLCmen 

PLCmen بعد از ۸ سال فعالیت افتخار دارد که در وبسایت‌ PLCmen.ir بیش از ۲۷ هزار نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم، رایگان و با هزینه آموزش دهد و  تا کنون تحویل جامعه‌ی کسب و کار ایران دهد. 

ارتباط PLCmen 

آدرس: تهران، پاسداران، بوستان دوم، بعد از تقاطع فرخی یزدی، جنب داروخانه شبانه‌روزی، بن‌بست مریم، پ ۲، واحد ۱

  • تلفن: 02171057159
  • فکس: 02171057159
  • وبسایت: www.plcmen.ir
  • ایمیل: Info@plcmen.ir

ثبت شده به عنوان شرکت خلاق در معاونت فن آوری ریاست جمهوری

اسفند ۷

دریافت مجوز نشر دجیتال از وزارت ارشاد

سال 1397

عضویت در انجمن صنفی رایانه ای استان تهران

سال 1397

عضویت در انجمن صنفی اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی

سال 1397

شروع سایت PLCmen 

8 اردیبهشت 1395

نامزد برترین سایت آموزشی در جشنواره وب و موبایل

سالهای ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷

شرکت در نمایشگاه الکامپ

سالهای ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷

دریافت تندیس برترین سایت آموزش هوشمند از وزارت ارشاد

بهمن ۱۳۹۵

برنده بهترین سایت آموزشی از نگاه مردمی در جشنواره وب و موبایل

بهمن سالهای ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶