خانه pdf PLC جزوه آموزش دلتا (۵ PDF شامل جزوه آموزشی دلتا)

جزوه آموزش دلتا (۵ PDF شامل جزوه آموزشی دلتا)

۰
جزوه آموزش دلتا (۵ PDF شامل جزوه آموزشی دلتا)
جزوه PLC دلتا

شرکت دلتا الکترونیک در سال ۱۷۹۱ میلادی در کشور تایوان تاسیس شد. جزوه آموزش دلتا این شرکت با تولیدات متنوع خود در زمینه برق و انرژی های سبز فعالیت خود را گسترش داده و هم اکنون به عنوان شرکتی بین المللی در دنیا شناخته میشود. این شرکت هم اکنون در اکثر کشورهای دنیا فعالیت داشته و نمایندگانی در سراسر کره خاکی از جمله ایران دارد.

اگرچه کمپانی دلتا دارای محصولات متنوعی میباشد اما از محصولات اصلی دلتا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
PROGRAMABLE LOGIC CONTROLLER ( PLC ) – 1
HUMAN MACHINE INTERFACE ( HMI ) – 2
VARIABLE FREQUENCE DRIVE ( INVERTER ) – 7
SERVO SYSTEMS – 4
ENCODER – 5
CNC CONTROLER – 6

در این پست میخواهیم ۵ pdf در مورد جزوه آموزش دلتا برای شما ارائه کنیم که در این آموزشها که بصورت مقدماتی و پیشرفته است بسیاری از نیازهای شما را برطرف خواهد کرد برای دانلود به باکس دانلود مراجعه کنید…..

میتوان گفت که یکی از بیشترین PLCهای مورد استفاده در ایران همین PLCهای دلتا میباشد چون:

  • قیمت مطلوبتر
  • آموزش خوب
  • و دسترسی به تجهیزات راحت

همین سه موضوع باعث شده که این PLC در ایران محبوب شود وکارایی بالای داشته باشد. علاوه بر این نرم افزار این PLC بدون پسورد بوده و استفاده برای همه آزاد است.

دانلود فیلم آموزشی plc دلتا

 

[dai_button btn-label=”دانلود PDF آموزشی جزوه PLC دلتا” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”linh6o1heqwtvh0o517a” popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here