می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

دانلود نرم افزار لوگو 8 برای ویندوز 32 و 64

  نرم‌افزار “لوگو! Soft Comfort” ابزار برنامه‌نویسی است که توسط شرکت سیمنس (Siemens) برای برنامه‌نویسی و پیکربندی PLC‌های سری “لوگو!” ارائه شده است. PLC‌های لوگو! از سری کوچک و اقتصادی PLC‌های Siemens هستند که به منظور کاربردهای کنترلی ساده و متوسط طراحی شده‌اند. نرم‌افزار لوگو! Soft Comfort قابلیت‌های مختلفی ارائه می‌دهد که از جمله آنها […]

 

نرم‌افزار “لوگو! Soft Comfort” ابزار برنامه‌نویسی است که توسط شرکت سیمنس (Siemens) برای برنامه‌نویسی و پیکربندی PLC‌های سری “لوگو!” ارائه شده است. PLC‌های لوگو! از سری کوچک و اقتصادی PLC‌های Siemens هستند که به منظور کاربردهای کنترلی ساده و متوسط طراحی شده‌اند.

نرم‌افزار لوگو! Soft Comfort قابلیت‌های مختلفی ارائه می‌دهد که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. برنامه‌نویسی PLC: این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد تا برنامه‌های کنترلی را برای PLC‌های سری لوگو! با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی مانند Ladder Logic و Function Block Diagram بنویسید.
  2. طراحی و پیکربندی: شما می‌توانید ورودی‌ها، خروجی‌ها، تایمرها، کانترها و سایر تنظیمات پروژه را پیکربندی کنید.
  3. شبیه‌سازی: قبل از آپلود برنامه به PLC، شما می‌توانید برنامه را در محیط شبیه‌سازی اجرا کنید تا عملکرد آن را بررسی کنید.
  4. آپلود و دانلود برنامه: با استفاده از کابل ارتباطی مناسب، می‌توانید برنامه‌های خود را به PLC آپلود یا از PLC دانلود کنید.

در این پست نرم افزار لوگو 8 برای ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی را فراهم کردیم. در باکس دانلود با کلیک بر روی لینک دانلود در باکس دانلود میتوانید آنرا دانلود کنید. لینک فیلم آموزشی لوگو 8 این مجموعه در باکس دانلود قرار داده شده است.

رمز فایل: plcmen.ir

 

 

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت رمز فایل: plcmen.ir
دانلود فایل برای ویندوز 64 , 32 دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *