می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

دانلود نرم افزار HMI دلتا (DOPsoft) (آخرین ورژن)

نرم‌افزار HMI (رابط انسان-ماشین) مرتبط با شرکت دلتا (Delta) با نام “DMCSoft” است. این نرم‌افزار برای طراحی و برنامه‌نویسی صفحات HMI برای تجهیزات اتوماسیونی شرکت دلتا استفاده می‌شود. این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد تا صفحات نمایشگر لمسی (HMI) را برای کنترل تجهیزات صنعتی و اتوماسیون ساخته و آن‌ها را به PLC‌ها و سایر تجهیزات […]

نرم‌افزار HMI (رابط انسان-ماشین) مرتبط با شرکت دلتا (Delta) با نام “DMCSoft” است. این نرم‌افزار برای طراحی و برنامه‌نویسی صفحات HMI برای تجهیزات اتوماسیونی شرکت دلتا استفاده می‌شود. این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد تا صفحات نمایشگر لمسی (HMI) را برای کنترل تجهیزات صنعتی و اتوماسیون ساخته و آن‌ها را به PLC‌ها و سایر تجهیزات مرتبط متصل کنید.

برخی از ویژگی‌های مهم نرم‌افزار HMI Delta DMCSoft شامل موارد زیر می‌شوند:

  1. طراحی گرافیکی: این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد تا صفحات HMI را با استفاده از ابزارهای گرافیکی مختلف طراحی کنید و آن‌ها را به دلخواه سفارشی‌سازی کنید.
  2. اتصال به PLC: DMCSoft امکان اتصال به PLC‌های مختلف را فراهم می‌کند، بنابراین می‌توانید داده‌های PLC را در صفحات HMI نمایش دهید و کنترل‌های مختلفی را از طریق HMI انجام دهید.
  3. شبیه‌سازی: این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد تا پیش از اجرای واقعی، صفحات HMI را شبیه‌سازی کنید تا عملکرد آن‌ها را بررسی کنید.

نرم افزار HMI دلتا (DOPsoft) یک نرم افزار عالی در زمینه برنامه نویسی HMIهای دلتا که این نرم افزار بدون نیاز کرک و لایسنس هست و در کنار نرم افزار WPLsoft به خوبی کار میکند. برای شبیه سازی در این نرم افزار همیشه نیاز است که یکی از دستگاههای PLC دلتا یا HMI دلتا استفاده شود و بدون آن شبیه سازی HMI غیرممکن است، اگر از دستگاه PLC دلتا استفاده شود برنامه PLC را داخل دستگاه دانلود کرده و لبتاب یا کامپیوتر شما نقش HMI را بازی میکند. اما اگر دستگاه HMI موجود باشد و دستگاه PLC ناموجود باشد در این صورت برنامه HMI را داخل دستگاه دانلود کرده و از لبتاب یا کامپیوتر نقش PLC شما را دارد….

برای دانلود نرم افزار HMIدلتا (DOPsoft) به باکس دانلود مراجعه کنید. فیلم آموزشی این نرم افزار نیز قرار داده شده است…..

 

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت رمز فایل: plcmen.ir
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *