خانه دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار ISPsoft

دانلود نرم افزار ISPsoft

۰
دانلود نرم افزار ISPsoft
دانلود نرم افزار ISPsoft

در این پست میخواهیم دانلود نرم افزار ISPsoft، نرم افزار بروز شده شرکت دلتا را به شما عزیزان معرفی کنیم. این نرم افزار یک نرم افزار قدرتمند برای plc دلتا میباشد که لینک دانلود این نرم افزار در باکس دانلود قرار دارد… فیلم آموزشی این نرم افزار نیز تهیه و تنظیم شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

همچنین نرم افزار شرکت دلتا هیچکدان نیاز به سریال نداشته، پس نیازی نیست. که این نرم افزار کرک داشته باشد. شرکت دلتا برای PLCهای خود در ابتدا نرم افزار WPLsoft را ارائه کرد. با توجه به ایراداتی که این نرم افزار داشت بر آن شد که نرم افزار دیگری را ارائه و روانه بازار کند.

شکرت دلتا با داشتن چندین نمایندگی در سطح کشور توانسته خوب در ایران تبلیغات کند. و محصولات خود را در ایران عرضه کند. همانطور آموزش نرم افزارهای دلتا در بازار وجود دارد. و هر کسی که علاقه مند به یادگیری این نرم افزار است میتواند از آموزشهای رایگان و پولی این نرم افزار استفاده کند.

این نرم افزار نسبت به نرم افزار قبلی کارایی بهتر و برتری دارد. اما هنوز خیلی از PLCکارها از نرم افزار WPLsoft برای برنامه نویسی و اجرا پروژه استفاده میکنند.

برای دانلود نرم افزار ISPsoft شما باید به باکس دانلود مراجعه کنید.

فیلم آموزشی این نرم افزار نیز در آن باکس قرار دارد.

 

[dai_button btn-label=”دانلود نرم افزار ISPsoft” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”2zs9d82edxoou5qbwnz6″ popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

 

دانلود فیلم آموزش نرم افزار ISPsoft

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here