می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

دانلود نرم افزار WPLsoft مخصوص plcهای دلتا

نرم‌افزار WPLSoft یک محیط برنامه‌نویسی برای PLC‌های سری Delta DVP است. این نرم‌افزار توسط شرکت Delta Electronics توسعه یافته است و به مهندسین و توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا برنامه‌های کنترلی برای PLC‌های سری DVP را بسازند و آن‌ها را پیکربندی کنند. ویژگی‌های کلیدی نرم‌افزار WPLSoft شامل موارد زیر می‌شوند: در این پست نرم افزار دلتا […]

نرم‌افزار WPLSoft یک محیط برنامه‌نویسی برای PLC‌های سری Delta DVP است. این نرم‌افزار توسط شرکت Delta Electronics توسعه یافته است و به مهندسین و توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا برنامه‌های کنترلی برای PLC‌های سری DVP را بسازند و آن‌ها را پیکربندی کنند.

ویژگی‌های کلیدی نرم‌افزار WPLSoft شامل موارد زیر می‌شوند:

  1. برنامه‌نویسی PLC: WPLSoft به شما امکان می‌دهد تا برنامه‌های کنترلی برای PLC‌های سری DVP با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی مانند Ladder Logic، Structured Text و Function Block Diagram بنویسید.
  2. طراحی و پیکربندی: شما می‌توانید ورودی‌ها، خروجی‌ها، تایمرها، کانترها و سایر تنظیمات پروژه را در WPLSoft پیکربندی کنید.
  3. شبیه‌سازی: قبل از آپلود برنامه به PLC، می‌توانید برنامه را در محیط شبیه‌سازی اجرا کنید تا عملکرد آن را بررسی کنید.
  4. آپلود و دانلود برنامه: با استفاده از کابل ارتباطی مناسب، می‌توانید برنامه‌های خود را به PLC آپلود یا از PLC دانلود کنید.
  5. گزارشات و نظارت: WPLSoft امکان تولید گزارشات و نظارت بر عملکرد PLC را فراهم می‌کند.

در این پست نرم افزار دلتا PLC WPLsoft دلتا را برای شما فراهم کرده ایم، این نرم افزار رو اکثر سیستم ها قابل نصب هست و نیازی به سیستم پیشرفته ای نیست. همچنین این نرم افزار کرک ندارد و بدون نیاز به لایسنس قابل نصب بر وری اکثر سیستم ها میباشد. نرم افزار WPLsoft بسیار قدرتمند و کارا میباشد و میتوان گفت تمامی مدلهای PLC دلتا را پشتبانی میکند.

لینک دانلود این مجموعه در باکس دانلود قرار دارد، اگر مشکلی در نصب و راه اندازی این نرم افزار داشتید در نظرات مشکل خود را با ما در میان بگذارید….

 

 

رمز فایل: plcmen.ir

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *