می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

دانلود نرم افزار WPLsoft مخصوص plcهای دلتا

در این پست نرم افزار دلتا PLC WPLsoft دلتا را برای شما فراهم کرده ایم، این نرم افزار رو اکثر سیستم ها قابل نصب هست و نیازی به سیستم پیشرفته ای نیست. همچنین این نرم افزار کرک ندارد و بدون نیاز به لایسنس قابل نصب بر وری اکثر سیستم ها میباشد. نرم افزار WPLsoft بسیار […]

در این پست نرم افزار دلتا PLC WPLsoft دلتا را برای شما فراهم کرده ایم، این نرم افزار رو اکثر سیستم ها قابل نصب هست و نیازی به سیستم پیشرفته ای نیست. همچنین این نرم افزار کرک ندارد و بدون نیاز به لایسنس قابل نصب بر وری اکثر سیستم ها میباشد. نرم افزار WPLsoft بسیار قدرتمند و کارا میباشد و میتوان گفت تمامی مدلهای PLC دلتا را پشتبانی میکند.

لینک دانلود این مجموعه در باکس دانلود قرار دارد، اگر مشکلی در نصب و راه اندازی این نرم افزار داشتید در نظرات مشکل خود را با ما در میان بگذارید….

 

 

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
مهندس محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *