می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

دانلود نرم افزار تیا پورتال ورژن 19 (آخرین ورژن)

نرم‌افزار TIA Portal یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) است که توسط شرکت سیمنس (Siemens) ارائه شده است. TIA به معنای “Totally Integrated Automation” است و این نرم‌افزار به مهندسان و توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا انواع مختلف تجهیزات اتوماسیون صنعتی را ادغام کنند و پروژه‌های کنترلی را توسعه دهند. TIA Portal شامل ابزارهای مختلفی است که […]

نرم‌افزار TIA Portal یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) است که توسط شرکت سیمنس (Siemens) ارائه شده است. TIA به معنای “Totally Integrated Automation” است و این نرم‌افزار به مهندسان و توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا انواع مختلف تجهیزات اتوماسیون صنعتی را ادغام کنند و پروژه‌های کنترلی را توسعه دهند.

TIA Portal شامل ابزارهای مختلفی است که برای برنامه‌نویسی PLC‌ها، HMI‌ها (رابط انسان-ماشین)، درایوها، سیستم‌های SCADA و سایر تجهیزات اتوماسیونی استفاده می‌شود. این ابزارها شامل برنامه‌نویسی PLC با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی مانند Ladder Logic، Function Block Diagram و Structured Text، طراحی و تنظیم HMI‌ها، شبیه‌سازی پروژه‌ها، تنظیم و پیکربندی درایوها و سایر تجهیزات صنعتی است.

نرم افزار تیا پورتال ورژن 19 یک نرم افزار قدرتمند، بدون باگ و قابل نصب بر روی اکثر سیستم هاب لبتاب میباشد. این نرم افزار سری تکمیل شده نرم افزار تیا پرتال ورژن 19 هست که بروزتر، کارآمدتر و حرفه ای تر شده است. امروزه بسیاری از مهندسین و PLC کارها بجای استفاده از نرم افزاهای سماتیک منیجر از این نرم افزار استفاده میکنند: زیرا این نرم افزار بروزتر بوده و اکثر نیازهای موجود در برنامه نویسی را برطرف میکند.

 

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت رمز فایل: plcmen.ir
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *