خانه دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار Wincc تیا پرتال ورژن ۱۳

دانلود نرم افزار Wincc تیا پرتال ورژن ۱۳

۰
دانلود نرم افزار Wincc تیا پرتال ورژن ۱۳

این نرم افزار به همراه نرم افزار تیا پرتال بر روی سیستم نصب میشود و قادر خواهد بود سیستم مانیتورینگ زیمنس را به نرم افزار تیا پرتال اضافه کند، این نرم افزار بدون نرم افزار تیا پرتال ورژن ۱۳ کار نمیکند پس باید ابتدا نرم افزار تیا پرتال ورژن ۱۳ را نصب کنید و بعد نرم افزار Wincc تیاپرتال ورژن ۱۳ را نصب و اجرا کنید، این نرم افزار نیز مانن بقیه نرم افزارهای زیمنس نیاز به کرک دارد که کرک این نرم افزار داخل خود نرم افزار قرار گرفته است. برای شبیه سازی این نرم افزار به نرم افزار PLCsim نیاز است پس آنرا نیز دانلود کرده تا مشکلی بابت شبیه سازی نرم افزار برای شما پیش نیآید…..

آموزش برنامه نویسی و اجرا پروژه با نرم افزار Wincc بصورت فیلم تهیه شده و آن دسته از دوستان که خواهان یادگیری بصورت حرفه ای با این نرم افزار هستند میتوانند از صفحه محصولات این مجموعه را تهیه کنند….

دانلود نرم افزار Wincc تیاپرتال ورژن ۱۳

لینک دانلود نرم افزار Wincc تیاپرتال ورژن ۱۳ پارت اول

لینک دانلود نرم افزار Wincc تیاپرتال ورژن ۱۳ پارت دوم

لینک دانلود نرم افزار Wincc تیاپرتال ورژن ۱۳ پارت سوم

لینک دانلود نرم افزار Wincc تیاپرتال ورژن ۱۳ پارت چهارم

لینک دانلود نرم افزار Wincc تیاپرتال ورژن ۱۳ پارت پنجم

لینک دانلود نرم افزار Wincc تیاپرتال ورژن ۱۳ پارت ششم

[dai_button btn-label=”لینک دانلود پارت هفتم نرم افزار Wincc تیاپورتال” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”ked3t65ad1l938c6hthm” popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

 

برای دانلود فیلم آموزشی نرم افزار Wincc تیا پرتال ورژن ۱۳ کلیک کنید.

 

در صورت نیاز به رمز: www.plcmen.ir

نصب: تمامی فایلها را دانلود کرده و داخل یک فلدر خالی قرار دهید، فقط فایل اول را از حالت zip خارج کنید تمامی فایل ها بصورت خودکار از از حالت فشرده خارج میشود.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here