می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

شیرهای صنعتی

شیرهای صنعتی یا وَلو (Valve) ، وسیله ای است که برای قطع و وصل جریان سیال ها در خطوط لوله ها و شبکه های لوله کشی و محیطهای صنعتی به کار می رود. با مطالعه ی این فایل با طبقه بندی شیرها بر اساس مختلف ، اجزای اصلی ساختمان شیرآلات صنعتی ، انواع شیرآلات ، […]

شیرهای صنعتی یا وَلو (Valve) ، وسیله ای است که برای قطع و وصل جریان سیال ها در خطوط لوله ها و شبکه های لوله کشی و محیطهای صنعتی به کار می رود.

با مطالعه ی این فایل با طبقه بندی شیرها بر اساس مختلف ، اجزای اصلی ساختمان شیرآلات صنعتی ، انواع شیرآلات ، تریم و پوشش آنها بطور کامل آشنا می شوید و مبحث شیرهای صنعتی را بطور کامل فرا می گیرید.

در این فایل تمامی مطالبی که باید درباره ی شیرهای صنعتی بدانیم گنجانده شده است و برای دانلود فایل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *