می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

راهنمای درایو الن بردلی پاور فلکس 40

راهنمای درایو الن بردلی پاور فلکس 40 : درايو  power flex 40ساخت شرکت  Allen Bradley (آلن بردلی ) , در محدوده بين  0.4کيلو وات تا 11 کيلو وات برای کاربرد های معمولی و پمپ و فن و  PIDتوليد و بکار گرفته می شود . اين درايو دارای هفت ورودی ديجيتال , دو ورودی آنالوگ , […]

راهنمای درایو الن بردلی پاور فلکس 40 : درايو  power flex 40ساخت شرکت  Allen Bradley (آلن بردلی ) , در محدوده بين  0.4کيلو وات تا 11 کيلو وات برای کاربرد های معمولی و پمپ و فن و  PIDتوليد و بکار گرفته می شود .
اين درايو دارای هفت ورودی ديجيتال , دو ورودی آنالوگ , يک خروجی آنالوگ , دوخروجی ترانزيستوری ديجيتال کلکتور باز و يک خروجی رله ای است .

نام فایل : راهنمای درایو ALLEN BRADLEY POWERFLEX 40
اندازه فایل :3.72mb

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *