می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

کمپرسور های گریز از مرکز

کمپرسور های گریز از مرکز: با توجه به اهمیت ونقش کمپرسورهای گریز از مرکز در صنایع مختلف و بخصوص صنعت نفـت وکمبود منـابع فارسی قابل استفاده درسال 1384اقدام به تهیه جزوه آموزشی دراین زمینـه گرفتـه شد تا دراختیار مهندسـین و تکنـسین هـا ی واحدهای تعمیرات و عملیات قرارگیرد وانشاا…. باعث استفاده بهینـه از امکانـات و […]

کمپرسور های گریز از مرکز: با توجه به اهمیت ونقش کمپرسورهای گریز از مرکز در صنایع مختلف و بخصوص صنعت نفـت وکمبود منـابع فارسی قابل استفاده درسال 1384اقدام به تهیه جزوه آموزشی دراین زمینـه گرفتـه شد تا دراختیار مهندسـین و تکنـسین هـا ی واحدهای تعمیرات و عملیات قرارگیرد وانشاا…. باعث استفاده بهینـه از امکانـات و تجهیـزات موجـود درجهـت افزایش بهره وری وبالا بردن سطح دانش وآگاهی ونیل به خود کفائی گردد.
اکثر مسائل مطروحـه از داخـلManual Book  هـا ی کمپرسـور هـای گریزازمرکـز251 و 602 گازگردشـی واحدهای آیزوماکس وتبدیل کاتالیستی وهمچنین کمپرسورهای2401/2/3 مربوط بـه تولیـد  هوای فـشرده پالایشگاه اصفهان ساخت کارخانه CLARK وهمچنین مطالب مطروحه درجزوات API اداره آموزش ومباحث عمومی ارائه شده دردوره های آموزشی برگزارشده که در بخش های ابتدائی راجع به انواع کمپرسورها و طبقه بندی واصول کار و اجزا و قطعات وعلل خرابی قطعات ومسائل تعمیراتی وعملیاتی عیب یابی روی قسمت هـای مختلـف آنها مبـاحثی مطرح شده ودربخش های بعدی نیزمراحل تعمیراتی وعملیاتی کمپرسورهای گازگردشی وهـوای فـشرده پالایشگاه ترجمه و با اضافه نمودن نقطه نظرات تجربی به پایان رسیده است  .

نام فایل : کمپرسور های گریز از مرکز
اندازه فایل : 9.88mb

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *