می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

دستورRecipe Setting – CJ/DDRVI

دستورRecipe Setting – CJ/DDRVI: در این آموزش یک دستگاه سروو ، ازطریق ارسال 3 مقدار پالس با استفاده از PLC دلتا مدل DVP28SV2 کنترل می شود . اپراتور می تواند فاصله حرکتی مناسب را با توجه به نیاز خود توسط یکی از 3 سوئیچ انتخاب کند . بنابراین هدف ، کنترل فاصله ی حرکت می […]

دستورRecipe Setting – CJ/DDRVI: در این آموزش یک دستگاه سروو ، ازطریق ارسال 3 مقدار پالس با استفاده از PLC دلتا مدل DVP28SV2 کنترل می شود .

اپراتور می تواند فاصله حرکتی مناسب را با توجه به نیاز خود توسط یکی از 3 سوئیچ انتخاب کند . بنابراین هدف ، کنترل فاصله ی حرکت می باشد که می توان با تنظیمات پالس خروجی PLC به آن دست یافت .

در یک نوار نقاله کالا باید در سه وضعیتA وB وC قرار گیرد . با تنظیم نمودن پارامترهای گیربکس الکترونیکی  در سروو درایو ، موتور به ازای هر 100000 پالس یک دور می چرخد . از طرفی نوار نقاله به ازای هر دور cm5 حرکت می کند . لذا برای رفتن به موقعیت A که در موقعیت 7.5 سانتیمتری می باشد باید 150000 پالس بدهید . موقعیت B در فاصله ی cm10 قرار دارد که باید موتور 2 دور ببزند لذا 200000 پالس لازم است . موقعیت C در فاصلله ی 15cm قرار دارد که موتور باید 3 دور بزند و 300000 پالس لازم است .

در ادمه ی آموزش با المان ها ، برنامه کنترلی و توضیحات مربوط به آن آشنا می شویم و آن ها را قرا می گیریم .

نام فایل : دستورRecipe Setting – CJ/DDRVI

اندازه فایل :kb304

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *