می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

پیکربندی ماژول DVPEN01 – نسخه 0.2

پیکربندی ماژول DVPEN01 ماژول شبکه  Ethernetمحصولی از کمپانی دلتا براي استفاده در اتوماسیون صنعتی است. از این ماژول میتوان براي ارتباط نرم افزارهاي کمپانی دلتا مانند  ISPSoftو WPLSoft با PLC هاي سري   DVP استفاده کرد. قابلیت ارسال ایمیل، تنظیم اتوماتیک زمان ، تبادل اطلاعات، ارسال ایمیل و مانیتورینگ از طریق وب، اسکادا و  HMIاز دیگر […]

پیکربندی ماژول DVPEN01 ماژول شبکه  Ethernetمحصولی از کمپانی دلتا براي استفاده در اتوماسیون صنعتی است. از این ماژول میتوان براي ارتباط نرم افزارهاي کمپانی دلتا مانند  ISPSoftو WPLSoft با PLC هاي سري   DVP استفاده کرد. قابلیت ارسال ایمیل، تنظیم اتوماتیک زمان ، تبادل اطلاعات، ارسال ایمیل و مانیتورینگ از طریق وب، اسکادا و  HMIاز دیگر امکاناتی است که این ماژول براي کاربر فراهم میکند. دارا بودن پورت   RS-232 و همچنین تشخیص دهنده اتوماتیک MDI/MDI-X که کاربر را از معکوس کردن سیم بندي کابل هاي شبکه بی نیاز میکند از دیگر جذابیتهاي این ماژول میباشد .

شبکه های صنعتی

دلیل اولیه و اصلی استفاده از شبکه هاي صنعتی کاهش پیچیدگی سیستم در اثر کاهش سیم کشی میباشد که موجب صرفه جویی در هزینه و زمان میشود. این موضوع همچنین باعث میشود که بتوانیم راحت تر به عیب یابی سیستم بپردازیم، دستگاههاي متصل به شبکه را از طریق رایانه تنظیم کنیم، دادهها را به راحتی جمع آوري کرده و با استفاده از اینترنت به صورت غیرحضوري به کنترل سیستم بپردازیم .

نام فایل : پیکربندی ماژول DVPEN01 – نسخه 0.2

اندازه فایل : 7.83MB

 

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
مهندس محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *