خانه کتابچه پیکربندی ماژول DVPEN01 – نسخه ۰.۲

پیکربندی ماژول DVPEN01 – نسخه ۰.۲

پیکربندی ماژول DVPEN01 – نسخه ۰.۲

DVPEN01 ماژول شبکه  Ethernetمحصولی از کمپانی دلتا برای استفاده در اتوماسیون صنعتی است. از این ماژول میتوان برای ارتباط نرم افزارهای کمپانی دلتا مانند  ISPSoftو WPLSoft با PLC های سری   DVP استفاده کرد. قابلیت ارسال ایمیل، تنظیم اتوماتیک زمان ، تبادل اطلاعات، ارسال ایمیل و مانیتورینگ از طریق وب، اسکادا و  HMIاز دیگر امکاناتی است که این ماژول برای کاربر فراهم میکند. دارا بودن پورت   RS-232 و همچنین تشخیص دهنده اتوماتیک MDI/MDI-X که کاربر را از معکوس کردن سیم بندی کابل های شبکه بی نیاز میکند از دیگر جذابیتهای این ماژول میباشد .

شبکه های صنعتی

دلیل اولیه و اصلی استفاده از شبکه های صنعتی کاهش پیچیدگی سیستم در اثر کاهش سیم کشی میباشد که موجب صرفه جویی در هزینه و زمان میشود. این موضوع همچنین باعث میشود که بتوانیم راحت تر به عیب یابی سیستم بپردازیم، دستگاههای متصل به شبکه را از طریق رایانه تنظیم کنیم، دادهها را به راحتی جمع آوری کرده و با استفاده از اینترنت به صورت غیرحضوری به کنترل سیستم بپردازیم .

نام فایل : پیکربندی ماژول DVPEN01 – نسخه ۰.۲

اندازه فایل : ۷.۸۳MB

[dai_button btn-label=”دانلود فایل pdf” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”cg7v76ro1g5kxwd63oc2″ popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here