می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

تنظیمات شبکه مدباس برای درایو A1000 یاسکاوا:

تنظیمات شبکه مدباس برای درایو A1000یاسکاوا: برای اتصال درایو A1000با استفاده از شبکه مدباس ابتدا باید به این نکته توجه داشت که درایو A1000فقط با استفاده از مشخصات ذکر شده در جدول زیر قادر به ایجاد ارتباط روی شبکه میباشد. به عنوان مثال stop bitدر این درایوها فقط میتواند روی عدد 1و نوع پروتوکول ارتباطی […]

تنظیمات شبکه مدباس برای درایو A1000یاسکاوا:

برای اتصال درایو A1000با استفاده از شبکه مدباس ابتدا باید به این نکته توجه داشت که درایو A1000فقط با استفاده از مشخصات ذکر شده در جدول زیر قادر به ایجاد ارتباط روی شبکه میباشد. به عنوان مثال stop bitدر این درایوها فقط میتواند روی عدد 1و نوع پروتوکول ارتباطی فقط میتواند به صورت RTUباشد بنابراین باید مشخصات شبکه در سمت مستر نیز مطابق با آن تنظیم گردد.

نکته: توجه شود که درایوهای A1000یاسکاوا دارای یک دیپ سوئیچ بنام S2 برای تنظیم کردن مقاومت Terminationمیباشد که درصورت استفاده از یک عدد درایو باید در حالت فعال  ON باشد و در صورت استفاده از چند عدد درایو روی شبکه این دیپ سوئیچ باید روی همه درایو ها غیرفعال  OFFباشد و فقط روی درایو آخر فعال باشد .

نام فایل : نحوه_اتصال_HMI_دلتا_به_اینورتر_A1000

اندازه فایل : MB2.87

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *