خانه کتابچه آموزش اتصال HMI دلتا به درایو A1000یاسکاوا با استفاده از شبکه مدباس

آموزش اتصال HMI دلتا به درایو A1000یاسکاوا با استفاده از شبکه مدباس

آموزش اتصال  HMI دلتا به درایو  A1000یاسکاوا با استفاده از شبکه مدباس

تنظیمات شبکه مدباس برای درایو A1000یاسکاوا:

برای اتصال درایو A1000با استفاده از شبکه مدباس ابتدا باید به این نکته توجه داشت که درایو A1000فقط با استفاده از مشخصات ذکر شده در جدول زیر قادر به ایجاد ارتباط روی شبکه میباشد. به عنوان مثال stop bitدر این درایوها فقط میتواند روی عدد ۱و نوع پروتوکول ارتباطی فقط میتواند به صورت RTUباشد بنابراین باید مشخصات شبکه در سمت مستر نیز مطابق با آن تنظیم گردد.

نکته: توجه شود که درایوهای A1000یاسکاوا دارای یک دیپ سوئیچ بنام S2 برای تنظیم کردن مقاومت Terminationمیباشد که درصورت استفاده از یک عدد درایو باید در حالت فعال  ON باشد و در صورت استفاده از چند عدد درایو روی شبکه این دیپ سوئیچ باید روی همه درایو ها غیرفعال  OFFباشد و فقط روی درایو آخر فعال باشد .

نام فایل : نحوه_اتصال_HMI_دلتا_به_اینورتر_A1000

اندازه فایل : MB2.87

[dai_button btn-label=”دانلود فایل pdf” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”pxk109xtzvwx8n2lifsn” popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here