می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت‌نام

دستورSORT – مرتب سازی داده ها

دستورSORT – مرتب سازی داده ها: در این آموزش هدف این است که ، درایو دلتا به ازای پارامترهایی چون جریان خروجی یا فرکانس ، گشتاور ، ولتاژ DC و پارامترهای بسیار دیگر (متناسب با مدل) یک یا چند خروجی آنالوگ با ولتاژ (10-0) در اختیار کاربر قرار می دهد تا از آنها در برنامه […]

دستورSORT – مرتب سازی داده ها: در این آموزش هدف این است که ، درایو دلتا به ازای پارامترهایی چون جریان خروجی یا فرکانس ، گشتاور ، ولتاژ DC و پارامترهای بسیار دیگر (متناسب با مدل) یک یا چند خروجی آنالوگ با ولتاژ (10-0) در اختیار کاربر قرار می دهد تا از آنها در برنامه برای کنترل یا گزارش گیری و اعمال خواسته استفاده می شود.
در این مثال 4ولتاژ از 4درایو(بر حسب فرکانس آن) توسط 4 کانال یک کارت آنالوگ DVP04AD-S خوانده می شود. هم چنین 4 دیتا مربوط به دمای 4 محیط مختلف توسط 4 کانال کارت آنالوگ DVP04TC-S بدست می آید.
با فعال شدن فلگM0  ، ولتاژ دریافت شده از 4 کانال به طور صعودی مرتب می شوند و با فعال شدن فلگ M1 ، دمای دریافت شده از 4 کانال به طور صعودی مرتب می شوند.
نتیجه ی مرتب سازی داده ها به صورت یک  جدول نمایش داده می شود.

نام فایل : دستورSORT – مرتب سازی داده ها
اندازه فایل : 430KB

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *