می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

سری DTE ، کنترلر دمای چند کاناله از نوع مادولار (Modular)

سری DTE ، کنترلر دمای چند کاناله از نوع مادولار (واحد های جداگانه ی متصل شونده) است که میتواند حداکثر تا 8 واحد ورودی ترموکوپل یا سنسور پلاتینیوم RTD را بپذیرد . DTE بر روی ریل تابلو نصب شده و هر کانال آن بصورت مستقل عمل می کنند . سری DTE کارت های خروجی مختلفی […]

سری DTE ، کنترلر دمای چند کاناله از نوع مادولار (واحد های جداگانه ی متصل شونده) است که میتواند حداکثر تا 8 واحد ورودی ترموکوپل یا سنسور پلاتینیوم RTD را بپذیرد . DTE بر روی ریل تابلو نصب شده و هر کانال آن بصورت مستقل عمل می کنند . سری DTE کارت های خروجی مختلفی را برای انتخاب در اختیار قرار میدهد ( خروجی رله ، ولتاژ بصورت پالس  ، جریان و جریان خطی ) . همچنین خروجی ارتباطی دو سیم RS-485 که در آن تعبیه شده انتقال اطلاعات با سرعت تا 115200 bps را ممکن میسازد.

روش کنترل PID قابل برنامه ریزی در DTE ، امکان تنظیم و برپا کردن 64 مجموعه ی” درجه حرارت و مدت کنترل ” را فراهم می سازد. حداکثر 7 واحد کنترلر DTC2000 را می توان به DTE متصل و اضافه نمود و DTE همان پروتکل ارتباطی همزمان و سیستم شناسایی اتوماتیک که در DTC وجود دارد را پشتیبانی کرده و به کار می برد .

کنترلر DTE شامل 4 قسمت است :
واحد اصلی
بورد مدار 2DS
بورد مدار 20T
کارت خروجی

نام فایل : راهنمای استفاده از دستگاه کنترل دما دلتا DTE
اندازه فایل : 2.58mb

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *