می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

دانلود نرم افزار فکتوری IO

Factorio یک بازی ویدیویی است که در آن شما باید یک کارخانه بزرگ را مدیریت کنید و به منابع مختلف دسترسی پیدا کنید تا بهترین تولیدات را داشته باشید. اما لطفاً توجه داشته باشید که استفاده از نسخه‌های غیرقانونی یا ناهماهنگ نرم‌افزارها با قوانین محلی و سیاست‌های سایت‌ها ممکن است تخلف باشد. نرم افزار آموزش […]

Factorio یک بازی ویدیویی است که در آن شما باید یک کارخانه بزرگ را مدیریت کنید و به منابع مختلف دسترسی پیدا کنید تا بهترین تولیدات را داشته باشید. اما لطفاً توجه داشته باشید که استفاده از نسخه‌های غیرقانونی یا ناهماهنگ نرم‌افزارها با قوانین محلی و سیاست‌های سایت‌ها ممکن است تخلف باشد.

نرم افزار آموزش Factory IO یک نرم افزار قدرتمند در زمینه راه اندازی و اجرای پروژه های کارخانجات است. بسیاری از پروژه های که در کارخانجات در حال اجرا است را میتوان در این نرم افزار آموزش Factory IO پیاده سازی و شبیه سازی کرد. این نرم افزار آموزش Factory IO قابل اتصال با نرم افزار Simatic Manager و اکثر نرم افزارهای برنامه نویسی برندهای معتبر جهان میباشد.

در حالت کلی بسیار لوازم و تجهیزات که صنایع قابل موجود است را میتوان در این نرم افزار استفاده کرد. این نرم افزار با ایجاد یک انقلاب سه بعدی در آموزش PLC به شما کمک می کند کنترل دنیای واقعی را با بیش از ۲۰ پروژه الهام گرفته از برنامه های کاربردی صنعتی تمرین کنید. در برنامه FACTORY I / O با استفاده از یک پالت تجهیزات صنعتی با بیش از ۸۰ بخش صنعتی، از قبیل انواع سنسور ها و قطعات صنعتی می توانید انواع مختلف پروژه را بسازید و شبیه سازی کنید و سناریوهای آموزش خودتان را گسترش دهید.

رمز فایل: plcmen.ir

دانلود رایگان

دانلود رایگان این نرم افزار صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *