می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

سرو درایو های سری A2

در این فایل نحوه سیم کشی درایو ، پارامترهای مربوط به راه اندازی ، پارامترهای مربوط به ورودی / خروجی های دیجیتال ، پارامترهای مربوط به ورودی / خروجی های آنالوگ ، پارامتر مربوط به کنترل JOG ، پارامترهای مربوط به نمایش / خواندن متغیرهای درایو ، ارتباط با شبکه مودباس ، ارتباط CAN open […]

در این فایل نحوه سیم کشی درایو ، پارامترهای مربوط به راه اندازی ، پارامترهای مربوط به ورودی / خروجی های دیجیتال ، پارامترهای مربوط به ورودی / خروجی های آنالوگ ، پارامتر مربوط به کنترل JOG ، پارامترهای مربوط به نمایش / خواندن متغیرهای درایو ، ارتباط با شبکه مودباس ، ارتباط CAN open با سرو سری A2 ،  مد پوزیشن داخلی سرو سری A2 را آموزش می بینیم .

نام فایل : سرو درایو های سری A2
اندازه فایل : 3.43mb

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه PLCmen استفاده نمائید.

  مشاوران آموزشی
  PLCmen

  پاسخگوی شما هستند

  مهندس محمدرضا محربی

  همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

  نظرات

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.