می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت‌نام

سیستم کنترل اتوماتیک منزل توسط PLC

سیستم کنترل اتوماتیک منزل توسط PLC: امروزه استفاده از مدارات و سیستم های کنترل الکترونیکی جهت تامین امنیت و نیز سهولت استفاده از سایر وسایل الکتریکی و الکترونیکی از موارد پرطرفدار و پر رونق می باشد. سیستم طراحی شده شامل سیستم های امنیتی ، اطفاء حریق ، تهویه ، روشنایی ، گرمایش و سرمایش ، […]

سیستم کنترل اتوماتیک منزل توسط PLC: امروزه استفاده از مدارات و سیستم های کنترل الکترونیکی جهت تامین امنیت و نیز سهولت استفاده از سایر وسایل الکتریکی و الکترونیکی از موارد پرطرفدار و پر رونق می باشد.
سیستم طراحی شده شامل سیستم های امنیتی ، اطفاء حریق ، تهویه ، روشنایی ، گرمایش و سرمایش ، مدار محافظ برق ، آبیاری باغچه و … می باشد . شرح عملکرد هر یک از این سیستم ها و برنامه هایی که طراحی آنها توسط PLC Step 7 و نرم ازار Simatic Manager انجام شده ، در ادامه بیان خواهد شد .

نام فایل : سیستم کنترل اتوماتیک منزل توسط PLC
اندازه فایل : 516KB

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *