می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

سنسور اندازه گیری دما از راه دور به وسیله ی مادون قرمز

سنسور اندازه گیری دما: سنسور MLX90614 از سری سنسور های اندازه گیری دما بدون تماس با جسم مورد نظر و از راه دور به وسیله ی مادون قرمز است. این سنسور بصورت تکی و دو کاناله موجود می باشد از مشخصات جالب این سنسور علاوه بر این که برای اندازه گیری دما نیازی به تماس […]

سنسور اندازه گیری دما: سنسور MLX90614 از سری سنسور های اندازه گیری دما بدون تماس با جسم مورد نظر و از راه دور به وسیله ی مادون قرمز است. این سنسور بصورت تکی و دو کاناله موجود می باشد از مشخصات جالب این سنسور علاوه بر این که برای اندازه گیری دما نیازی به تماس با جسم مورد نظر ندارد ، نویز بسیار کم و دارای مبدل داخلی 17 بیتی آنالوگ به دیجیتال به کمک واحد dsp می باشد .
دقت بالا و حساسیت بالا سنسور و خروجی آن به صورت پالس pwm 10 بیتی و ارتباط 2 سیمه و رنج اندازه گیری دما از 20- تا 120 درجه سانتی گراد را تا دقت 0.14 درجه از دیگر مزایای آن می باشد .

نام فایل : سنسور اندازه گیری دما از راه دور به وسیله ی مادون قرمز
اندازه فایل :359kb

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *