می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

آشنایی با مبانی PLC

آشنایی با مبانی PLC: PLC ها تاريخچه كوتاهي دارند و از تولد اولين آنها عمر چنداني نمي گذرد . اولين  PLCها در دهه 70براي استفاده در صنايع اتوموبيل سازي طراحي شدند. نخستين بار كنترلرهاي برنامه پذير توسط شركت Modicon در سال  1968به در صنعت معرفي شدند كه با هدف جايگزيني رله هاي مكانيكي از آنها […]

آشنایی با مبانی PLC: PLC ها تاريخچه كوتاهي دارند و از تولد اولين آنها عمر چنداني نمي گذرد . اولين  PLCها در دهه 70براي استفاده در صنايع اتوموبيل سازي طراحي شدند. نخستين بار كنترلرهاي برنامه پذير توسط شركت Modicon در سال  1968به در صنعت معرفي شدند كه با هدف جايگزيني رله هاي مكانيكي از آنها استفاده مي شد .

در این کتاب همه ی مباحث PLC  بطور کامل توضیح داده شده است و همه ی چیز هایی که باید درباره PLC  باید بدانیم گرد آوری شده است .

نام فایل : آشنایی با مبانی PLC

اندازه فایل : 2.52mb

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
مهندس محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *