می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت‌نام

دستور – MC/MCR مدار اولویت با اولین ورودی

هدف کنترل : 3گروه برای یک مسابقه شرکت کرده اند : دبستانی ها , راهنمایی ها و دبیرستانی ها . این سه گروه در صورتی می توانند به سوال مطرح شده پاسخ دهند که قبل از دو گروه دیگر شستی موجود بر روی میزشان را فشار دهند . در این صورت 2گروه دیگر شانس پاسخ […]

هدف کنترل :

3گروه برای یک مسابقه شرکت کرده اند : دبستانی ها , راهنمایی ها و دبیرستانی ها . این سه گروه در صورتی می توانند به سوال مطرح شده پاسخ دهند که قبل از دو گروه دیگر شستی موجود بر روی میزشان را فشار دهند . در این صورت 2گروه دیگر شانس پاسخ دادن را از دست داده و فشار شستی روی میزشان بی تاثیر خواهد بود .برای گروه سوم و اول 2شستی جواب و برای گروه دوم 1شستی جواب موجود است .
به منظور ایجاد فرصت بیشتر برای گروه دبستانی ها 2شستی پاسخ برایشان در نظر گرفته اند که با زدن هر کدام خروجی جواب روشن می شود و گروه های دیگر شانس پاسخگویی را از دست خواهند داد .
برای محدود کردن گروه دبیرستانی ها و رعایت عدالت برای این گروه هم 2شستی پاسخ تعبیه شده با این تفاوت که گروه دبیرستانی ها باید همزمان هر دو شستی را فشار دهند تا شانس پاسخگویی را از آن خود کرده باشند .
یک ورودی هم برای میزبان در نظر گرفته شده که در صورت فشرده شدن , خروجی پاسخ مربوط به همه ی گروه ها خاموش می شود .در ادامه با جدول المان ها ، برنامه ی کنترل ، طرز کار برنامه ی کنترل و انتخاب مد کنترل دستی یا اتوماتیک آشنا خواهیم شد .

نام فایل : دستور – MC/MCR مدار اولویت با اولین ورودی

اندازه فایل : 285kb

 

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *