می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

راهنمای Micro Master 440

راهنمای Micro Master 440: در این فایل نصب الکتریکی ، سیم بندی کنترل ، تنظیم پارامترها و در پایان استفاده از PLC  را آموزش می بینیم.با استفاده از این فایل می توانیم با پنل اپراتوری مقدماتی و تغییر دادن یک پارامتر معمولی و اندیس دار و گروه بندی آن ها آشنا شویم و پارامترها را […]

راهنمای Micro Master 440: در این فایل نصب الکتریکی ، سیم بندی کنترل ، تنظیم پارامترها و در پایان استفاده از PLC  را آموزش می بینیم.
با استفاده از این فایل می توانیم با پنل اپراتوری مقدماتی و تغییر دادن یک پارامتر معمولی و اندیس دار و گروه بندی آن ها آشنا شویم و پارامترها را برای بازگشتن به تنظیماات کارخانه rest کنیم .
در ادامه این فایل طریقه راه اندازی کردن یک MM 440 ، راه اندازی سریع ، چک کردن جهت چرخش موتور و تنظیمات مربوط به ورودی ها و خروجی ها ( ورودی ها و خروجی های دیجیتال و آنالوگ ) را به کاربر آموزش می دهد .

نام فایل : راهنمای Micro Master 440
اندازه فایل : 12.6mb

 

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *