می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

آموزش MINI PLC LOGO

آموزش MINI PLC LOGO: در این آموزش ابتدا با مزایا و کاربرد های MINI PLC LOGO ، انواع و کاربردهای خاص آن آشنا می شویم و سپس قسمت های سخت افزاری و نرم افزاری آن را برای راه اندازی فرا می گیریم . امروزه در رقابت جهاني ،يك سازمان جهت ادامه حيات خود ، بايد […]

آموزش MINI PLC LOGO: در این آموزش ابتدا با مزایا و کاربرد های MINI PLC LOGO ، انواع و کاربردهای خاص آن آشنا می شویم و سپس قسمت های سخت افزاری و نرم افزاری آن را برای راه اندازی فرا می گیریم .

امروزه در رقابت جهاني ،يك سازمان جهت ادامه حيات خود ، بايد به توليد محصولات انبوه ، متنوع ، باكيفيت برتر ، كاهش هزينه و در نهايت قيمت تمام شده پايين تر بينديشد . از اين رو صاحبان صنايع همواره مي كوشند تا فرآيند توليد خود را تا حد امكان خودكار نمايند. علاوه بر اين ، تنوع محصولات ،سازندگان را مرتبا به تغيير خطوط توليد وادار مي سازد . لذا انعطاف پذيري خطوط توليد نيز بايد از اهداف هر سازمان موفق باشد. منظور از اتوماسيون ، استفاده از سيستم هاي الكترومكانيكي جهت انجام خود كار كارها ، و حذف يا كاهش دخالت انسان است . امروزه در اتوماسيون صنعتی در پروسه های کوچک و بزرگ از سيستم های كنترل كننده مختلف با قابليت های متفاوتی استفاده ميشود . اين سيستم ها دارای گستردگی فراوانی ميباشند . روی کار آمدن اين سيستم ها از زمان بکارگيری کنترلر ها بوده است .اين تحولات در اتوماسيون صنعتی با استفاده از کنترل کننده های منطقی برنامه پذير  (PLC)ايجاد شده است . برای دريافتن نقش اين کنترل کننده ها در اتوماسيون صنعتي به بررسی نقش آنها در پروسه های کوچک باكارآيي و سرعت خوب می پردازيم . در پروسه هائي كه تعداد I/O های محدود بوده و نياز به برنامه نويسی پيچيده ندارند ميتوان از کنترل کننده های (MINI PLC) استفاده کرد .
اين جزوه ، اطلاعاتي در ارتباط با اين MINI PLC ارائه ميدهد  .

نام فایل : آموزش MINI PLC LOGO

اندازه فایل: 426kb

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل
مهندس محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *