می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

نحوه‌ی‌کنترل‌دقیق‌موقعیت یک بار(افقی،عمودی،دورانی)‌و‌انتخاب موتور‌مناسب‌برای‌آن

نحوه‌ی‌کنترل‌دقیق‌موقعیت یک بار(افقی،عمودی،دورانی)‌و‌انتخاب موتور‌مناسب‌برای‌آن: اگرچه می توان توسط هر نوع موتوری به علاوه انکدر و تجهیزات اتوماسیون مانند پی ال سی یا میکرو کنترلر ، کنترل موقعیت را انجام داد ، اما معمولترین و غالبا مناسبترین گزینه برای این کار استپ موتورها و سرو موتورها هستند . در پروژه های کنترل موقعیت، می بایست همزمان […]

نحوه‌ی‌کنترل‌دقیق‌موقعیت یک بار(افقی،عمودی،دورانی)‌و‌انتخاب موتور‌مناسب‌برای‌آن: اگرچه می توان توسط هر نوع موتوری به علاوه انکدر و تجهیزات اتوماسیون مانند پی ال سی یا میکرو کنترلر ، کنترل موقعیت را انجام داد ، اما معمولترین و غالبا مناسبترین گزینه برای این کار استپ موتورها و سرو موتورها هستند .
در پروژه های کنترل موقعیت، می بایست همزمان هم به گشتاور کافی موتور برای حرکت دادن بار و در عین حال توان ترمزی موتور برای غلبه بر اینرسی بار در هنگام توقف دقت نمود .
مانا موتور برای حالت های مختلف حرکت ، جدول پیشنهادی زیر را تکمیل و در اختیار مخاطبان و مشتریان خود قرار داده است .

نام فایل:نحوه‌ی‌کنترل‌دقیق‌موقعیت یک بار(افقی،عمودی،دورانی)‌و‌انتخاب موتور‌مناسب‌برای‌آن
اندازه فایل : 341KB

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
مهندس محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *