می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

آموزش نحوه ی کار با مولتی متر

آموزش نحوه ی کار با مولتی متر: یکی از ابزارهای مهم جهت بررسی و عیب یابی قطعات الکتریکی و الکترونیکی ، مولتی متر می باشد . مولتی متر(چند سنج) دستگاهی است که قابلیت اندازه گیری واحد های مختلف الکتریکی را دارا می باشد . اندازه گیری مقاومت ، ولتاژ ، شدت جریان الکتریکی از گزینه […]

آموزش نحوه ی کار با مولتی متر: یکی از ابزارهای مهم جهت بررسی و عیب یابی قطعات الکتریکی و الکترونیکی ، مولتی متر می باشد .

مولتی متر(چند سنج) دستگاهی است که قابلیت اندازه گیری واحد های مختلف الکتریکی را دارا می باشد . اندازه گیری مقاومت ، ولتاژ ، شدت جریان الکتریکی از گزینه های اصلی هر مولتی متری می باشد . البته معمولا مولتی مترها قابلیت آزمایش کردن دیود ، ترانزیستور (Hfe  متر) ، وجود اتصالی در مدار را نیز دارا می باشند ، برخی از انواع مقار دمای محیط را نیز اندازه گیری می کنند .
مولتی متر ها در دو نوع آنالوگ (عقربه ای) و دیجیتال موجود می باشند .
در ادامه بطور کامل اجزای مولتی متر ، علائم و نحوه ی کار با آن را آموزش می بینیم .

نام فایل : کاربامولتی متر
اندازه فایل :6.14MB

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *