می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

دستورات رجیسترها

دستورات رجیسترها: دستور – ADD/FOR/NEXT/INCجمع متوالی مقادیرموجود دررجیستر های  D جمع متوالی رجیسترهای D از رجیستر شماره D100تا DN(شماره ی Nتوسط کاربر مشخص می شود) و نتیجه ی عملیات جمع در D100ذخیره می شود . اگر نتیجه عملیات جمع در  D100کمتر از32767 K- باشد (borrow flag) M1021، فعال می شود و اگرنتیجه عملیات جمع بیشتر […]

دستورات رجیسترها: دستور – ADD/FOR/NEXT/INCجمع متوالی مقادیرموجود دررجیستر های  D

جمع متوالی رجیسترهای D از رجیستر شماره D100تا DN(شماره ی Nتوسط کاربر مشخص می شود) و نتیجه ی عملیات جمع در D100ذخیره می شود . اگر نتیجه عملیات جمع در  D100کمتر از32767 K- باشد (borrow flag) M1021، فعال می شود و اگرنتیجه عملیات جمع بیشتر از  K32767باشد (carry flag) M1022 فعال می شود .

دستور – FOR/NEXT/INCانتقال دیتای رجیسترها

در یک تولیدی ، 3مجموعه دستورالعمل برای تولید  3نوع محصول در اختیار است . هر دستور العمل شامل  10پارامتر است که در 10رجیستر ذخیره شده است . در این برنامه با توجه به وضعیت سوئیچ دستورالعمل ، پارامترهای تعیین شده ، به رجیستر مورد استفاده منتقل می شود .

نام فایل : دستور – ADD/FOR/NEXT/INCجمع متوالی مقادیرموجود دررجیستر های  D

اندازه فایل : 349kb

 

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *