می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت‌نام

PDF راهنمای نصب میکرو اینورتر دافنوس

PDF راهنمای نصب میکرو اینورتر دافنوس یک PDF کامل در زمینه آموزش اینورترهای دافنوس میباشد. این PDF شامل 59 صفحه و حجم 1 مگابایت میباشد. اینورتر دافنوس ساخت کشور دانمارک و یک اینورتر مرغوب در سطح خود میباشد. اینورتر دانفوس ( Danfoss FC302) ساخت شرکت دانفوس با نام VLT Automation drive به منظور استفاده در […]
اینورتر دافنوس

PDF راهنمای نصب میکرو اینورتر دافنوس یک PDF کامل در زمینه آموزش اینورترهای دافنوس میباشد. این PDF شامل 59 صفحه و حجم 1 مگابایت میباشد. اینورتر دافنوس ساخت کشور دانمارک و یک اینورتر مرغوب در سطح خود میباشد.

اینورتر دانفوس ( Danfoss FC302) ساخت شرکت دانفوس با نام VLT Automation drive به منظور استفاده در کاربردهای صنعتی و اتوماسیون صنعتی طراحی شده, و قابلیت برنامه ریزی با انواع موتورهای القایی و موتورهای سنکرون به صورت حلقه باز و حلقه بسته را دارد. در این راهنما, سعی بر این است که به ساده ترین شکل ممکن , به کارگیری این اینورتر در یک تابلوی ساده آسانسوری توضیح داده شود. تابلوهای آسانسور که توسط چندین شرکت مختلف تولید میگردد دارای سیم کشی متفاوت و پیکربندی گوناگون میباشد. لذا استفاده از تنظیمات موجود در این جزوه بر روی تابلوهای واقعی و تجاری, مناسب نیست و توصیه نمیگردد .

ترمینال های ۲۷ و ۲۹ این اینورتر قابلیت تعریف به عنوان ورودی یا خروجی را دارند. ترمینال ۳۷ به منظور جدا کردن ارتباط بین اینورتر و موتور برای حفاظت بیشتر از اینورتر تعبیه شده است. زمانی که ورودی ۳۷ فعال باشد IGBT ها در مدار هستند و اینورتر کار عادی خود را ادامه میدهد. اگر به هر دلیلی ترمینال ۳۷ غیر فعال شود ارتباط IGBT با مدار خارج ، قطع می شود.

راهنماي اینورتر دافنوس

  • مطمئن شوید که درایو به صورت صحیح به زمین متصل شده است.
  • تا زمانی که درایو به منبع اصلی متصل است، اتصالات اصلی و یا اتصالات موتور را قطع نکنید.
  • مصرف کنندگان را از ولتاژ اصلی محافظت نمایید.
  • موتور را بر اساس آیین نامه محلی یا بین المللی از اضافه بار محافظت نمایید.
  • جریان نشتی زمین از 5.3 میلی آمپر تجاوز می کند.
  • دکمه ي OFF روي دستگاه کلید ایمنی نیست. این دکمه باعث جدایی منبع اصلی از درایو نمی گردد.

 

 

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *