PDF راهنمای نصب میکرو اینورتر دافنوس

0
4645
اینورتر دافنوس
اینورتر دافنوس

PDF راهنمای نصب میکرو اینورتر دافنوس یک PDF کامل در زمینه آموزش اینورترهای دافنوس میباشد. این PDF شامل ۵۹ صفحه و حجم ۱ مگابایت میباشد. اینورتر دافنوس ساخت کشور دانمارک و یک اینورتر مرغوب در سطح خود میباشد.

اینورتر دانفوس ( Danfoss FC302) ساخت شرکت دانفوس با نام VLT Automation drive به منظور استفاده در کاربردهای صنعتی و اتوماسیون صنعتی طراحی شده, و قابلیت برنامه ریزی با انواع موتورهای القایی و موتورهای سنکرون به صورت حلقه باز و حلقه بسته را دارد. در این راهنما, سعی بر این است که به ساده ترین شکل ممکن , به کارگیری این اینورتر در یک تابلوی ساده آسانسوری توضیح داده شود. تابلوهای آسانسور که توسط چندین شرکت مختلف تولید میگردد دارای سیم کشی متفاوت و پیکربندی گوناگون میباشد. لذا استفاده از تنظیمات موجود در این جزوه بر روی تابلوهای واقعی و تجاری, مناسب نیست و توصیه نمیگردد .

ترمینال های ۲۷ و ۲۹ این اینورتر قابلیت تعریف به عنوان ورودی یا خروجی را دارند. ترمینال ۳۷ به منظور جدا کردن ارتباط بین اینورتر و موتور برای حفاظت بیشتر از اینورتر تعبیه شده است. زمانی که ورودی ۳۷ فعال باشد IGBT ها در مدار هستند و اینورتر کار عادی خود را ادامه میدهد. اگر به هر دلیلی ترمینال ۳۷ غیر فعال شود ارتباط IGBT با مدار خارج ، قطع می شود.

راهنمای اینورتر دافنوس

  • مطمئن شوید که درایو به صورت صحیح به زمین متصل شده است.
  • تا زمانی که درایو به منبع اصلی متصل است، اتصالات اصلی و یا اتصالات موتور را قطع نکنید.
  • مصرف کنندگان را از ولتاژ اصلی محافظت نمایید.
  • موتور را بر اساس آیین نامه محلی یا بین المللی از اضافه بار محافظت نمایید.
  • جریان نشتی زمین از ۵.۳ میلی آمپر تجاوز می کند.
  • دکمه ی OFF روی دستگاه کلید ایمنی نیست. این دکمه باعث جدایی منبع اصلی از درایو نمی گردد.

 

 

فیلم آموزشی اینورتر – کلیک کنید.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here