می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

آموزش PLC قسمت هفتم

در قسمت اول آموزش آنالوگ ، دستور  FROMرا بررسی کرده و کانال های کارتهای آنالوگ را معرفی کردیم. در این بخش میخواهیم به بررسی دستور TOو نحوه پیکربندی کارتهای آنالوگ و دما بپردازیم. TO: این دستور به معنای نوشتن میباشد. زمانی از این دستور استفاده میکنیم که میخواهیم مقادیر یا دستوراتی را به PLC انتقال […]

در قسمت اول آموزش آنالوگ ، دستور  FROMرا بررسی کرده و کانال های کارتهای آنالوگ را معرفی کردیم. در این بخش میخواهیم به بررسی دستور TOو نحوه پیکربندی کارتهای آنالوگ و دما بپردازیم.

TO: این دستور به معنای نوشتن میباشد. زمانی از این دستور استفاده میکنیم که میخواهیم مقادیر یا دستوراتی را به PLC انتقال دهیم. در مبحث آنالوگ نیاز است که تنظیمات کارت آنالوگ و سنسورها با یکدیگر از نظر نوع سنسور در(00PT – 00TC) و نوع ولتاژی یا جریانی بودن در ( سنسور های فشار – ارتفاع و… ) تنظیم گردد.

در ادامه ی آموزش با یک مثال می خواهیم MOD Setting درکارت آنالوگ (نوع سنسور از نظر جریانی یا ولتاژی) را مشخص کنیم .

نام فایل : آموزش PLC قسمت هفتم

اندازه فایل : kb511

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *