می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

ورودی و خروجی های آنالوگ در PLC های مدل EX2/SX2/SX

ورودی و خروجی های آنالوگ در PLC های مدل EX2/SX2/SX: در PLC های دلتا با ورودی و خروجی های آنالوگ می توان به راحتی با استفاده از رجیسترهای خاص ، مقدار ورودی آنالوگ درکانال کارت را خواند و مقدار دیجیتال آن را در رجیسترهای خاص ذخیره کرد و یا با تنظیم مقدار دیجیتال در رجیسترهای […]

ورودی و خروجی های آنالوگ در PLC های مدل EX2/SX2/SX: در PLC های دلتا با ورودی و خروجی های آنالوگ می توان به راحتی با استفاده از رجیسترهای خاص ، مقدار ورودی آنالوگ درکانال کارت را خواند و مقدار دیجیتال آن را در رجیسترهای خاص ذخیره کرد و یا با تنظیم مقدار دیجیتال در رجیسترهای خاص کانال مربوط ، مقدار آنالوگ را از کانال خروجی آنالوگ دریافت کرد .
رجیستر های خاص برای خواندن مقدار دیجیتال ورودی آنالوگ درکانال های AD استفاده می شود و همچنین با ذخیره ی مقداردیجیتال در رجیستر های خاص مربوط به کانال های  DA، می توان مقدار ولتاژ یا جریان آنالوگ را در کانال خروجی کارت دریافت کرد.کانال های ورودی  ADدر  PLC های مدل  20EX2و  20SX2با دقت 12بیت و  30EX2با دقت 16بیت مقادیر آنالوگ را اندازه گیری می کند .

نام فایل : ورودی و خروجی های آنالوگ در PLC های مدل  EX2/SX2/SX
اندازه فایل : 671KB

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
مهندس محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *