می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت‌نام

راهنمای جامع LOGO

راهنمای جامع LOGO: در این آموزش ابتدا مدارات فرمان كنتاكتوري ، سنسور و انواع كاربردهاي آن ، مروري بر كنترل كننده هاي منطقي برنامه پذير  را فرا می گیریم و سپس با سخت افزار و محیط نرم افزار و دستورات LOGO و نحوه ی برنامه نویسی بر روی سخت افزار  LOGO آشنا می شویم و […]

راهنمای جامع LOGO: در این آموزش ابتدا مدارات فرمان كنتاكتوري ، سنسور و انواع كاربردهاي آن ، مروري بر كنترل كننده هاي منطقي برنامه پذير  را فرا می گیریم و سپس با سخت افزار و محیط نرم افزار و دستورات LOGO و نحوه ی برنامه نویسی بر روی سخت افزار  LOGO آشنا می شویم و می توانیم پروژه های عملی را اجرا کنیم .
كنترل كننده هاي منطقي قابل برنامه ريزي  PLCنقش بسيار مهمي در اتوماسيون صنايع بر عهده دارند و در اكثر مراكز صنعتي جديد از آنها استفاده مي شود و امروزه در كارخانجات صنعتي،  PLCها جايگزين بسيار مناسبي براي مدارات رله كنتاكتوري گرديده اند. به كارگيري  PLC ها در اكثر پروژه هاي صنعتي همانند دستگاههاي تزريق، كوره ها، دستگاه هاي چاپ، سيستمهاي بالابرو … نمونه هايي از كاربرد و ضرورت آشنايي با اين سيستمها مي باشد .

نام فایل : راهنمای جامع LOGO
اندازه فایل : 4.47mb

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *