می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

جزوه آموزشی PLC S7

جزوه آموزشی PLC S7: سیستم کنترل در ابتدا به صورت سخت ازار وایرینگ بوده که سیستم مطمئنی به حساب آمده ولی حجم زیادی را اشغال می کردند و جهت هر تغییری در سیستم می بایستی سیستم خاموش می گردید . پس از آن نسل کارتهای الکترونیکی وارد بازار شده که دارای حجم کمتری بودند ولی […]

جزوه آموزشی PLC S7: سیستم کنترل در ابتدا به صورت سخت ازار وایرینگ بوده که سیستم مطمئنی به حساب آمده ولی حجم زیادی را اشغال می کردند و جهت هر تغییری در سیستم می بایستی سیستم خاموش می گردید .

پس از آن نسل کارتهای الکترونیکی وارد بازار شده که دارای حجم کمتری بودند ولی جهت هر تغییری در سیستم می بایستی سیستم خاموش می گردید.

میکرو پروسسورها نسل بعدی کنترل کننده ها هستند که حجم کمتری را داشتند و جهت تغییر در سیسنم از الگوریتم مربوطه استفاده می کردند ولی نسبت به نویز حساس بوده و جهت تغییرات می بایستی عملکرد سیستم متوقف می گردید .

شروع استفاده از PLC در جهان به سال 1970 در صنایع ماشین سازی بر میگردد و در سال 1990 وارد ایران شد .

لازم به ذکر است مدل آمریکایی PLC با نام تجاری ALLEN BRADLY از معتبر ترین PLC های دنیا می باشد که در ایران موجود نمی باشد .

در این جزوه PLC های زیمنس آموزش داده می شود .

نام فایل : جزوه آموزشی PLC – S7

اندازه فایل :2.6mb

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
مهندس محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *