خانه کتابچه جزوه آموزشی PLC S7

جزوه آموزشی PLC S7

جزوه آموزشی PLC S7

سیستم کنترل در ابتدا به صورت سخت ازار وایرینگ بوده که سیستم مطمئنی به حساب آمده ولی حجم زیادی را اشغال می کردند و جهت هر تغییری در سیستم می بایستی سیستم خاموش می گردید .

پس از آن نسل کارتهای الکترونیکی وارد بازار شده که دارای حجم کمتری بودند ولی جهت هر تغییری در سیستم می بایستی سیستم خاموش می گردید.

میکرو پروسسورها نسل بعدی کنترل کننده ها هستند که حجم کمتری را داشتند و جهت تغییر در سیسنم از الگوریتم مربوطه استفاده می کردند ولی نسبت به نویز حساس بوده و جهت تغییرات می بایستی عملکرد سیستم متوقف می گردید .

شروع استفاده از PLC در جهان به سال ۱۹۷۰ در صنایع ماشین سازی بر میگردد و در سال ۱۹۹۰ وارد ایران شد .

لازم به ذکر است مدل آمریکایی PLC با نام تجاری ALLEN BRADLY از معتبر ترین PLC های دنیا می باشد که در ایران موجود نمی باشد .

در این جزوه PLC های زیمنس آموزش داده می شود .

نام فایل : جزوه آموزشی PLC – S7

اندازه فایل :۲.۶mb

[dai_button btn-label=”دانلود فایل pdf” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”c793c11yjlbw79fxlasw” popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here