می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت‌نام

فشار

فشار یکی از پارامترهای بسیار مهم در مبحث کنترل فرآیند و ابزار دقیق می باشد .فار کمیتی است اسکالر و برابر است با نیروی عمود بر سطح در واحد سطح . یکاهای فشار : فشار با یکاهای مختلفی بیان می شود. یکای استاندارد ما در دستگاه SI پاسکال می باشد و یک پاسکال برابر مقدار […]

فشار یکی از پارامترهای بسیار مهم در مبحث کنترل فرآیند و ابزار دقیق می باشد .فار کمیتی است اسکالر و برابر است با نیروی عمود بر سطح در واحد سطح .

یکاهای فشار :
فشار با یکاهای مختلفی بیان می شود.
یکای استاندارد ما در دستگاه SI پاسکال می باشد و یک پاسکال برابر مقدار یک نیوتون نیروست که بر یک متر مربع سطح جسمی وارد می گردد .
بهترین یکایی که می تواند مرجعی برای سایر یکاها بکار برده شود اتمسفر یا جو است که به صورت فشار متوسط هوا در سطح دریا تعریف می شود .
چون پاسکال یکای کوچکی برای فشار است معمولا از کیلو پاسکال که برابر 1000 پاسکال است ، استفاده می کنند .

انواع فشار ها
فشار مطلق
فشار اتمسفر
فشار نسبی
فشار تفاضلی

نام فایل : فشار
اندازه فایل :1.35MB

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *