خانه کتابچه برنامه نویسی میکرو کنترلرها

برنامه نویسی میکرو کنترلرها

برنامه نویسی میکرو کنترلرها

برنامه نویسی میکرو کنترلرها در ۴ فصل که در فصل اول RS232 ، در فصل دوم RS422، در فصل سوم RS 423و در فصل چهارم RS 485 آموزش داده می شود .

در دنیای صنعتی امروز ، انتقال دیتا به عنوان یکی از مهمترین بخشهای پروسه های کنترلی شناخته شده است و  RS232 فراگیر ترین و معمول ترین استاندارد جهت انتقال دیتا می باشد ، این استاندارد در لایه های هفتم مدل OI قرار می گیرد که لایه ی فیزیکی نام دارد . این پروتکل در دهه ی ۱۹۶۰ ابداع گردید و در سالهای ۱۹۶۳ ، ۱۹۶۵ و ۱۹۶۹ انواع تکامل یافته ی آن به ترتیب عناوین  RS – ، RS-232 B ، RS-232 A ، Rs-232 C معرفی گردید که Rs-232 C در بین همه ی آنها از همه معروف تر و متداول تر است . همچنین ویرایش چهارم و پنجم آن یعنی D RS-232 و E   RS-232در سال ۱۹۸۷ و بعد از آن ارائه شد که ویرایش چهارم آن با نام دوم EI-232 D یاد می شود .

هدف اصلی استفاده از استاندارد RS -232

هدف اصلی استفاده از استاندارد RS -232 ایجاد یک ارتباط بین یک DTE (یا تجهیزات پایانه داده ) و یک DCE (یا تجهیزات ارتباط داده ) برای انتقال سریال داده هاست . این عبارات برای نشان دادن پین های کانکتور یک دستگاه و جهت ارتباطی سیگنال در بین پین ها می باشد .معمولا کامپیوتر یک  DTE و دستگاه های دیگر یک  DCE  می باشد .

نام فایل : برنامه نویسی میکرو کنترلرها

اندازه فایل : ۳.۶۲mb

[dai_button btn-label=”دانلود فایل pdf” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”sg6ih4e96w9uo0gwu61w” popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here