می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

دستور RAMP

دستور RAMP  – کنترل بلند کردن و قرار دادن بار سنگین توسط جرثقیل در این مثال توسط یک جرثقیل بار سنگینی جا به جا می شود. در ابتدا و انتهای حرکت سرعت چرخش موتور ( فرکانس ) بایستی به تدریج تغییر کند .به این منظور از خروجی آنالوگ DVP-10SX یا  10SX2در رنج  0 ~ 10ولت […]

دستور RAMP  – کنترل بلند کردن و قرار دادن بار سنگین توسط جرثقیل

در این مثال توسط یک جرثقیل بار سنگینی جا به جا می شود. در ابتدا و انتهای حرکت سرعت چرخش موتور ( فرکانس ) بایستی به تدریج تغییر کند .
به این منظور از خروجی آنالوگ DVP-10SX یا  10SX2در رنج  0 ~ 10ولت استفاده می شود . این ولتاژ به ورودی آنالوگ تحویل داده می شود تا از این طریق بتوان فرکانس درایو را کنترل کرد . با تغییر فرکانس درایو می توان سرعت چرخش موتور جرثقیل را کنترل کرد .

نام فایل: دستور RAMP  – کنترل بلند کردن و قرار دادن بار سنگین توسط جرثقیل

اندازه فایل : 389kb

 

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
مهندس محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *