می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

نحوه نصب ریموت کنترل قطع و وصل برق به کنتاکتور

نحوه نصب ریموت کنترل قطع و وصل برق به کنتاکتور: در این فایل آموزشی با انواع ریموت کنترل قطع و وصل برق آشنا می شویم و پاسخ این سوال که چرا از ریموت کنترل جهت قطع و وصل کنتاکتور استفاده می کنیم را بدست می آوریم و نحوه ی نصب ریموت کنترل قطع و وصل […]

نحوه نصب ریموت کنترل قطع و وصل برق به کنتاکتور: در این فایل آموزشی با انواع ریموت کنترل قطع و وصل برق آشنا می شویم و پاسخ این سوال که چرا از ریموت کنترل جهت قطع و وصل کنتاکتور استفاده می کنیم را بدست می آوریم و نحوه ی نصب ریموت کنترل قطع و وصل برق به کنتاکتور را فرا می گیریم .
ریموت کنترل قطع و وصل برق با کنتاکتور زمانی که می خواهیم به صورت بی سیم روی تابلو برق مان کنترل داشته باشیم خیلی کاربرد دارد و در این آموزش به نحوه نصب ریموت کنترل قطع و وصل برق میپردازیم که مصرف کننده ما ، بوبین کنتاکتور است که به وسیله ریموت قابل قطع و وصل خواهد بود .

انواع ریموت کنترل قطع و وصل برق
گیرنده 2 کاناله
گیرنده 4 کاناله
گیرنده 16 کاناله

نام فایل : نحوه نصب ریموت کنترل قطع و وصل برق به کنتاکتور
اندازه فایل : 466KB

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
مهندس محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *