می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

قطعات SMD & تکنولوژی لحیم کاری

قطعات SMD & تکنولوژی لحیم کاری: در فصل اول این کتاب پکیجها ، فصل دوم قطعات ، فصل سوم الکتریسیته ساکن ، فصل چهارم لحیم کاری ، فصل پنجم روشهای تمیز کردن برد و انواع شوینده ها است . کاربرد قطعات و ابزار های الکترونیک کلید ورودی به علم نامتناهی و گسترده علم الکترونیک می […]

قطعات SMD & تکنولوژی لحیم کاری: در فصل اول این کتاب پکیجها ، فصل دوم قطعات ، فصل سوم الکتریسیته ساکن ، فصل چهارم لحیم کاری ، فصل پنجم روشهای تمیز کردن برد و انواع شوینده ها است .

کاربرد قطعات و ابزار های الکترونیک کلید ورودی به علم نامتناهی و گسترده علم الکترونیک می باشد و بدون به مارگیری صحیح از این ابزارها دستیابی و پیشرفت در این علم تقریبا نا ممکن می باشد .

نام فایل : قطعات SMD & تکنولوژی لحیم کاری

اندازه فایل : 63.8MB

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
مهندس محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *