می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

مدارهای فرمان در سیستم های پنوماتیک

پنوماتیک پنیوماتیک از کلمه پنیوما که یک کلمه یونانی به معنای تنفس یا باد می باشد گرفته شده است. در واقع پنیوماتیک علمی هست که در مورد حرکت باد می باشد. یا به عبارت دیگر دانش استفاده از انرژی هوای فشرده برای انجام دادن کار را پنیوماتیک می گویند. امروزه کمتر کارخانه یا کارگاهی را […]

پنوماتیک

پنیوماتیک از کلمه پنیوما که یک کلمه یونانی به معنای تنفس یا باد می باشد گرفته شده است. در واقع پنیوماتیک علمی هست که در مورد حرکت باد می باشد. یا به عبارت دیگر دانش استفاده از انرژی هوای فشرده برای انجام دادن کار را پنیوماتیک می گویند. امروزه کمتر کارخانه یا کارگاهی را می توان یافت که از تجهیزات پنیوماتیک استفاده نکرده باشند.
در این فایل با مباحث مربوط به پنوماتیک از جمله کمپرسورها ، سمبل ها ، واحد مراقبت ، انواع شیرهای پنوماتیکی ، شیر های راه دهنده ، روش های تحریک شیرها و برگشت و مدار های فرمان به همراه توضیحات و مثال ها بطور کامل آشنا می شویم و آنها را فرا می گیریم .

نام فایل : مدارهای فرمان در سیستم های پنوماتیک
اندازه فایل : 2.93MB

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *