می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

کانتر شمارنده سرعت بالا دو فاز با دو ورودی

کانتر شمارنده سرعت بالا دو فاز با دو ورودی: در این برنامه پی ال سی  DVP-28SV2 با ارسال پالس دو فاز AB (اختلاف فاز بین دو فاز نشان دهنده ی جهت چرخش موتور است ) یک سروو موتور را با تعداد پالس 010111 در ثانیه ( مقدار چرخش ) با فرکانس 100KHz(سرعت چرخش) کنترل می […]

کانتر شمارنده سرعت بالا دو فاز با دو ورودی: در این برنامه پی ال سی  DVP-28SV2 با ارسال پالس دو فاز AB (اختلاف فاز بین دو فاز نشان دهنده ی جهت چرخش موتور است ) یک سروو موتور را با تعداد پالس 010111 در ثانیه ( مقدار چرخش ) با فرکانس 100KHz(سرعت چرخش) کنترل می کند . چرخش موتور توسط انکودر کنترل شده و خروجی انکودر به ورودی شمارنده سرعت بالای  PLC وارد می شود .
در صورتیکه تعداد پالس شمرده شده ( مقدار چرخش ) توسط شمارنده ی با تعداد پالس تعیین شده در برنامه متفاوت باشد یک آلارم فعال می شود .
در ادامه دستور-DHSCSکنترل ماشین برش و دستورمقایسه – DHSZ/DHSCR کنترل مواد رنگی خروجی از دستگاه به همراه هدف کنترل ، المان ها ، برنامه کنترل و طرز کار برنامه کنترلی آموزش داده می شود .

نام فایل : کانتر شمارنده سرعت بالا دو فاز با دو ورودی
اندازه فایل : 390KB

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *