می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

ارتباط برنامه های مانیتورینگ

ارتباط برنامه های مانیتورینگ: برنامه VNC (Virtual Network Computing) برنامه مانیتورینگ به صورت ریموت می باشد ، که به وسیله آن می توان صفحه مانیتور یا  HMIرا در اختیار گرفت . از این ویژگی در  HMIهای سری W و DOP100 شرکت دلتا بهره گرفته شده است . در این فایل روش ارتباط برنامه VNC ورژن […]

ارتباط برنامه های مانیتورینگ: برنامه VNC (Virtual Network Computing) برنامه مانیتورینگ به صورت ریموت می باشد ، که به وسیله آن می توان صفحه مانیتور یا  HMIرا در اختیار گرفت . از این ویژگی در  HMIهای سری W و DOP100 شرکت دلتا بهره گرفته شده است .
در این فایل روش ارتباط برنامه VNC ورژن موبایل اندروید و ،  IOSوب سایت و برنامه VNC Server با  HMIسری W و DOP100 شرح داده شده است.

نام فایل : ارتباط برنامه های مانیتورینگ VNC با HMI های DOP100 و سری W

اندازه فایل : mb2.42

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *