می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

معرفی نرم افزار WINCC

معرفی نرم افزار WINCC: Wincc عبارت است از Windows Control Center که شرمت زیمنس این نرم افزار HMI قدرتمند را جهت کامل کردن ابزار های قابل دسترس یک اپراتور در صنعت فراهم کرده است . HMI یا همان Human Machine Interface عبارت است از یک رابطه یا واسط بین شخص کاربر و فرآیند اتوماسیون صنعتی […]

معرفی نرم افزار WINCC: Wincc عبارت است از Windows Control Center که شرمت زیمنس این نرم افزار HMI قدرتمند را جهت کامل کردن ابزار های قابل دسترس یک اپراتور در صنعت فراهم کرده است . HMI یا همان Human Machine Interface عبارت است از یک رابطه یا واسط بین شخص کاربر و فرآیند اتوماسیون صنعتی .

Wincc در واقع برقراری ارتباط بین اپراتور و یک سیستم اتوماسیون صنعتی مثل plc را فراهم می کند .

هسته ی اصلی این نرم فزار را wincc explorer تشکیل می دهد که در این قسمت ساختار های پروژه و مدیریت آن نمایش داده می شود . جهت پیکربندی و گسترش پروژه ادیتور های خاصی در این محیط در نظر گرفته شده که با هر یک از آنها یک سیستم فرعی در این نرم افزار قابل پیکربندی است .

نام فایل : معرفی نرم افزار WINCC
اندازه فایل : 2.82MB

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *