می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

آموزش PLC S7-300

یکی از قابلیتهای PLCS7_300 با پورت Profinet همانند PLC S7_1200 و PLC S7-1500 این است که بدون نیاز PC dapter میتوان به PLC و PC مورد نظر با استفاده از کابل LAN کانکت شد . ابتدا برنامه Simatic Manager  را باز می کنیم و در قسمت New یک پروژه ایجاد می کنیم و روی Insert […]

یکی از قابلیتهای PLCS7_300 با پورت Profinet همانند PLC S7_1200 و PLC S7-1500 این است که بدون نیاز PC dapter میتوان به PLC و PC مورد نظر با استفاده از کابل LAN کانکت شد .

ابتدا برنامه Simatic Manager  را باز می کنیم و در قسمت New یک پروژه ایجاد می کنیم و روی Insert new object کلیک راست کرده و Simtic 300 Station را انتخاب می کنیم و به قسمت Hardware خواهیم رفت و ابتدا Rak و سپس PS مورد نظر را درگ می کنیم و خانه دوم CPU مورد نظر را انتخاب خواهیم کرد . لازم به ذکر است که cpu انتخابی در PLC300 باید حتما قابلیت PORT LAN داشته باشد همانند ؛ 314C-2PN/DP. در ادامه ی این فایل آموزشی بقیه مراحل را فرا می گیرید.

نام فایل : PLC S7-300

اندازه فایل : KB369

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل آموزشی

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه PLCmen استفاده نمائید.

  مشاوران آموزشی
  PLCmen

  پاسخگوی شما هستند

  نظرات

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.