می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

اینورتر ABB

شرکت ABB یک شرکت چند ملیتی اصالتا سوئدی است که دفتر مرکزی آن در زوریخ سوئیس می باشد. عمده کار این شرکت در زمینه رباتیک، بر ق قدرت، تجهیزات الکتریکی سنگین و اتوماسیون صنعتی می باشد. تاریخچه شرکت ABB شرکت  ABBاز ادغام دو شرکت سوئدی ( ASEAتاسیس سال،1883)و ( Brown, Boveri & Cieتاسیس سال ،1891 ) […]

شرکت ABB یک شرکت چند ملیتی اصالتا سوئدی است که دفتر مرکزی آن در زوریخ سوئیس می باشد. عمده کار این شرکت در زمینه رباتیک، بر ق قدرت، تجهیزات الکتریکی سنگین و اتوماسیون صنعتی می باشد.

تاریخچه شرکت ABB

شرکت  ABBاز ادغام دو شرکت سوئدی ( ASEAتاسیس سال،1883)و ( Brown, Boveri & Cieتاسیس سال ،1891 ) در تاریخ  10آ گوست1987 ایجاد شد. شرکت ASEA تولید کننده روشنایی و ژنراتور بود و شرکت ،Brown, Boveri & Cie تولید کننده موتورهای  ACو DC، ژنراتور، توربین های بخار و ترانسفورماتور .

شرکت بین المللی  ABB که از ادغام دو شرکت فوق ایجاد شده، در حال حاضر160هزار کارمند دارد با درآمد سالانه 18 بیلیون دلار. زمانیکه شرکت  ABB کار خودر را در 5ژانویه1988 شروع کرد هسته اصلی تولیدات آن شامل ژنراتورها ، انتقال و توزیع قدرت، اتوماسیون صنعتی و ر وباتیک بود.

شرکت ABB در سال1989، حدود 40کمپانی از جمله انتقال الکتریکی وستینگهاوس را خریدار ی کرد.

نام فایل : اینورتر ABB

اندازه فایل : 2.43MB

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *