خانه pdf PLC دانلود جزوه لوگو ۸ (آموزشی – فارسی)

دانلود جزوه لوگو ۸ (آموزشی – فارسی)

۱
دانلود جزوه لوگو ۸ (آموزشی – فارسی)
logo 8 زیمنس

جزوه لوگو ۸ : کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی PLC نقش بسیار مهمی در اتوماسیون صنایع بر عهده دارند. و در اکثر مراکز صنعتی جدید از آنها استفاده می شود. و امروزه در کارخانجات صنعتی، PLC ها جایگزین بسیار مناسبی برای مدارات رله کنتاکتوری گردیده اند. جزوه LOGO 8 به کارگیری PLC ها در اکثر پروژه های صنعتی همانن.د دستگاههای تزریق، کوره ها، دستگاه های چاپ، سیستمهای بالابرو … نمونه هایی از کاربرد و ضرورت آشنایی با این سیستمها می باشد.

به دلیل نبودن مرجعی کامل که پاسخگوی سوالات فراوان دانشجویان، متخصصین، تکنسینها و کارگران ماهر در این زمینه باشد. اینجانب حقیر را بر آن داشت. تا با تهیه مجموعه ای کامل در زمینه miniPLC لوگو راه را برای کاربران این سیستمها هموار سازم. با توجه به اینکه اینجانب در مراکز صنعتی و آموزشی مشغول تدریس می باشم،. در تالیف این کتاب سعی نموده ام مطالب به گونهای بیان شود که در حین ساده بودن، همراه با مثالهای کاربردی باشد تا خواننده ذهنیت بهتری نسبت به مطالب کتاب داشته باشد.

فصل اول کتاب در مورد آشنایی با مدارات فرمان و نحوه راه اندازی موتورهای صنعتی می باشد. که توصیه می نمایم دوستانی که در مورد مدارات فرمان آشنایی چندانی ندارند. حتما این فصل را مطالعه فرمایند، چرا که دید بهتری نسبت به کاربرد PLC پیدا خواهید کرد. فصل دوم کتاب در مورد مفاهیم اولیه سنسور وکاربرد انواع سنسورهای بدون تماس می باشد. در DVD همراه کتاب فیلمهایی از کاربرد این سنسورها وجود دارند که دیدن آنها خالی از لطف نیست.

 

[dai_button btn-label=”دانلود جزوه لوگو ۸ (آموزشی – فارسی)” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”bp0jwg797czm4kh0xbog” popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

 

فیلم آموزشی لوگو ۸ زیمنس کلیک کنید.

برای دانلود جزوه آموزشی همچنین فیلم آموزشی لوگو ۸ به باکس دانلود مراجعه کنید.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here