می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

دانلود نرم افزار لوگو 8 اندروید

نرم‌افزار “لوگو 8” (Logo! 8) ابزار برنامه‌نویسی و کنترل تجهیزات اتوماسیونی است که توسط شرکت سیمنس (Siemens) توسعه و ارائه شده است. این نرم‌افزار برای برنامه‌نویسی و کنترل PLC‌های لوگو! (Logo!) سری 8 مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما نسخه‌ای از نرم‌افزار Logo! 8 برای اندروید موجود نیست. بیشتر نرم‌افزارهای PLC از طریق کابل USB یا […]

نرم‌افزار “لوگو 8” (Logo! 8) ابزار برنامه‌نویسی و کنترل تجهیزات اتوماسیونی است که توسط شرکت سیمنس (Siemens) توسعه و ارائه شده است. این نرم‌افزار برای برنامه‌نویسی و کنترل PLC‌های لوگو! (Logo!) سری 8 مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اما نسخه‌ای از نرم‌افزار Logo! 8 برای اندروید موجود نیست. بیشتر نرم‌افزارهای PLC از طریق کابل USB یا شبکه به PLC متصل می‌شوند و برنامه‌نویسی و کنترل آن‌ها از طریق نرم‌افزار مخصوصی که بر روی کامپیوتر نصب می‌شود، انجام می‌شود.

اگر به دنبال راهکاری برای برنامه‌نویسی PLC لوگو! با استفاده از یک دستگاه اندروید هستید، ممکن است نیاز به یک نرم‌افزار کاربردی (App) برای کنترل و نمایش داده‌ها باشید که توسط شرکت‌های سوم توسعه داده شده است. این اپلیکیشن‌ها معمولاً از طریق اتصال به PLC از طریق پروتکل‌های مختلف (مانند Modbus TCP/IP) امکان کنترل و نمایش اطلاعات را فراهم می‌کنند.

شرکت زیمنس برای مینی پی ال سی های نسل 8 خود ، نسخه جدید نرم افزار لوگو 8 اندروید LOGO Soft Comfort را منتشر کرده است. همراه این نرم افزار، یک نرم افزار لوگو 8 برای اندروید با نام LOGO! App طراحی شده است که کار آن مانیتورینگ و کنترل سخت افزار لوگو با استفاده از گوشی موبایل اندروید و اینترنت می باشد .
شما بدون نیاز به ماژول اضافی ، می توانید سخت افزار LOGO 8 را از راه دور کنترل کنید .

لینک دانلود این نرم افزار در باکس دانلود قرار دارد….

قسمت از آموزش نرم افزار LOGO 8 اندروید.:برای دیدن کامل آموزش لوگو 8 اندروید کلیک کنید.

بررسی توابع نرم افزار LOGO App!

با استفاده از برنامه LOGOApp می‌توان توسط گوشی هوشمند و یا تبلت از طریق WLAN و اینترنت به LOGO! 7 و LOGO! 8 متصل شده و مقادیر فعلی در حال پردازش CPU را مشاهده نمود. همچنین امکان ویرایش و دادن مقادیر به سیگنال‌های دیجیتال و آنالوگ وجود دارد. توسط LOGO App می‌توان عیب‌یابی یا همان Diagnostic را انجام داد.

توسط  App !LOGO می‌توان …

امکان پیکربندی بیش از یک !LOGO در نرم‌افزار: پس در نرم‌افزار LOGO App می‌توان چندین LOGO را با اختصاص دادن IP آدرس مجزا و همچنین امکان قرار دادن پسورد مجزا پیکربندی نمود.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت رمز فایل: plcmen.ir
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *