می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

دانلود نرم افزار مخصوص PLC LS

نرم افزار PLC LS همان‌طور که می‌دانید، کنترل‌کننده منطقی برنامه پذیر (PLC) یک تجهیز عمومی است که به‌طور خودکار ماشین‌ها و خطوط مونتاژ را با برنامه‌های تعریف‌شده توسط کاربر کنترل می‌کند.شرکت ال اس (LS) یکی دیگر از تولیدکنندگان PLC در جهان می‌باشد. این برند نسبت به دیگر برندهای مورداستفاده در ایران نظیر Siemense، دلتا و […]

نرم افزار PLC LS همان‌طور که می‌دانید، کنترل‌کننده منطقی برنامه پذیر (PLC) یک تجهیز عمومی است که به‌طور خودکار ماشین‌ها و خطوط مونتاژ را با برنامه‌های تعریف‌شده توسط کاربر کنترل می‌کند.شرکت ال اس (LS) یکی دیگر از تولیدکنندگان PLC در جهان می‌باشد. این برند نسبت به دیگر برندهای مورداستفاده در ایران نظیر Siemense، دلتا و …. از محبوبیت کمتری برخوردار است.

برای برنامه‌نویسی و پیکربندی PLC‌های LS (LG Industrial Systems)، شرکت LS چندین نرم‌افزار مخصوص ارائه می‌دهد که اجازه می‌دهد تا این PLC‌ها را برنامه‌نویسی و پیکربندی کنید. برخی از این نرم‌افزارها عبارتند از:

  1. XG5000: این نرم‌افزار برای برنامه‌نویسی PLC‌های سری XGT و KGL استفاده می‌شود. این شامل PLC‌های سری XGK، XGI و XGR می‌شود.
  2. Master-K Series: این یک محیط برنامه‌نویسی است که برای برنامه‌نویسی PLC‌های سری Master-K10S1، Master-K30S1 و Master-K80S1 از LS Industrial Systems استفاده می‌شود.
  3. GLOFA-GM Series: این یک نرم‌افزار برنامه‌نویسی است که برای PLC‌های سری GLOFA GM (به عنوان مثال GM3، GM4 و غیره) از LS Industrial Systems استفاده می‌شود.
  4. LS PLC Programmer: این نرم‌افزار برای برنامه‌نویسی PLC‌های سری XG‌W، XP‌W و GP‌W از LS Industrial Systems استفاده می‌شود.
  5. KGL-WIN: این نرم‌افزار برای برنامه‌نویسی PLC‌های سری K200S، K300S و K120S از LS Industrial Systems استفاده می‌شود.

این نرم‌افزارها به مهندسان و توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهند تا برنامه‌های کنترلی خود را بر روی PLC‌های LS بنویسند و پیکربندی کنند. برای دانلود و استفاده از این نرم‌افزارها، معمولاً به وب‌سایت رسمی شرکت LS Industrial Systems مراجعه می‌کنید و از قسمت دانلود نرم‌افزارهای مرتبط با PLC‌های آن‌ها استفاده می‌کنید.

نرم افزار جدید شرکت LS برای CPU های سری XGB پی ال سی های قدیمی تر شرکت ال اس سری گلوفا GLOFA با نرم افزار GMWIN برنامه نویسی میشد. نرم افزار XG5000 ورژن 4.28 شامل مدل های زیر از CPU شرکت LS می باشد.

رمزفایل: plcmen.ir

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *