می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت‌نام

دانلود نرم افزار PLC فتک

در این پست میخوایم یکی از نرم افزارهای PLC فتک را معرفی و لینک دانلود این نرم افزار را برای شما عزیزان قرار داده ایم تا استفاده کنید. این نرم افزار یکی از نرم افزارهای کم حجم PLC میباشد. شرکت این مدل PLC در کشور تایوان میباشد این نرم افزار بدلیل کم حجم بودن مشکلاتی […]
نرم افزار فتک

در این پست میخوایم یکی از نرم افزارهای PLC فتک را معرفی و لینک دانلود این نرم افزار را برای شما عزیزان قرار داده ایم تا استفاده کنید. این نرم افزار یکی از نرم افزارهای کم حجم PLC میباشد. شرکت این مدل PLC در کشور تایوان میباشد این نرم افزار بدلیل کم حجم بودن مشکلاتی را برای برنامه نویسان ایجاد کرده دیگر نرم افزارها امرون یا دلتا بدلیل بیس نرم افزاری بالاتر این ایرادات را ندارد…. در حالت کلی بدلیل پایین بودن دستگاههای PLC نرم افزار فتک نسبت به دیگر دستگاهها از این مدل PLC در ایران زیاد استفاده میشود. نرم افزار قدرتمندی مثل تیا پرتال را نمیتوان با نرم افزار فتک مقایسه کرد…

لینک دانلود این نرم افزار در باکس دانلود قرار داده شده است….

نرم‌افزار مربوط به PLC‌های Fatek، معمولاً به نام “FATEK Automation Corporation” شناخته می‌شود. این شرکت یکی از تولیدکنندگان برجسته PLC و سیستم‌های کنترلی صنعتی است و نرم‌افزارهای مربوط به آن نیز ارائه می‌شود.

برای برنامه‌نویسی و پیکربندی PLC‌های Fatek، شما معمولاً از نرم‌افزارهای مختلفی استفاده می‌کنید که توسط شرکت ارائه می‌شود. برخی از این نرم‌افزارها شامل موارد زیر می‌شوند:

  1. Fatek WinProladder: این نرم‌افزار برای برنامه‌نویسی PLC‌های سری Fatek FBS، FBE و سری های دیگر از PLC‌های این شرکت استفاده می‌شود.
  2. Fatek WinProladder Advanced: نسخه پیشرفته‌تر نرم‌افزار برنامه‌نویسی برای PLC‌های Fatek است که قابلیت‌های بیشتری نسبت به نسخه استاندارد دارد.
  3. Fatek FBs-PLC IDE: یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) برای برنامه‌نویسی PLC‌های سری FBs از Fatek است.

این نرم‌افزارها ابزارهای مهمی برای برنامه‌نویسی، پیکربندی و مدیریت PLC‌های Fatek هستند. به منظور دانلود و استفاده از این نرم‌افزارها، معمولاً به وب‌سایت رسمی شرکت Fatek یا به صفحات دانلود نرم‌افزارهای مرتبط با PLC‌های آن‌ها در اینترنت مراجعه می‌کنید.

رمز فایل: plcmen.ir

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *