خانه دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار PLC فتک

دانلود نرم افزار PLC فتک

۰
دانلود نرم افزار PLC فتک
نرم افزار فتک

در این پست میخوایم یکی از نرم افزارهای PLC فتک را معرفی و لینک دانلود این نرم افزار را برای شما عزیزان قرار داده ایم تا استفاده کنید. این نرم افزار یکی از نرم افزارهای کم حجم PLC میباشد. شرکت این مدل PLC در کشور تایوان میباشد این نرم افزار بدلیل کم حجم بودن مشکلاتی را برای برنامه نویسان ایجاد کرده دیگر نرم افزارها امرون یا دلتا بدلیل بیس نرم افزاری بالاتر این ایرادات را ندارد…. در حالت کلی بدلیل پایین بودن دستگاههای PLC نرم افزار فتک نسبت به دیگر دستگاهها از این مدل PLC در ایران زیاد استفاده میشود. نرم افزار قدرتمندی مثل تیا پرتال را نمیتوان با نرم افزار فتک مقایسه کرد…

لینک دانلود این نرم افزار در باکس دانلود قرار داده شده است….

راهنمای دانلود

  • اگر نرم‌افزار مدیریت دانلود ندارید، پیش از شروع دانلود، حتماً نرم‌افزارIDM را نصب کنید.
  • برای دانلود فایل، روی عبارت “دانلود …” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و … مشاهده کردید، لازمست تا همه بخش‌ها حتماً دانلود شود تا فایل قابل‌استفاده باشد.
  • فایل نرم‌افزارها به‌منظور کاهش حجم و دریافت سریع‌تر فشرده‌شده‌اند، برای خارج‌سازی فایل‌ها از حالت فشرده از نرم‌افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • در زمان ورود “رمز عبور” فایل فشرده دقت کنید که تمامی حروف را می‌بایستی به‌صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA (زبان)کیبورد خود توجه داشته باشید. همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج‌سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، درصورتی‌که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به‌صورت خراب دانلود شده است و می‌بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
  • در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم‌افزار ۷zip استفاده کنید.
  • فایل‌های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی‌ویروس‌ها به‌عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این‌گونه مواقع به‌صورت موقت آنتی‌ویروس خود را غیرفعال کنید.

 

[dai_button btn-label=”دانلود نرم افزار PLC فتک” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”e9pq836pac5oqdmisz77″ popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

 

دانلود فیلم آموزشی نرم افزار PLC فتک

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here