می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

راهنمای استفاده از eServer

راهنمای استفاده از eServer: برنامه eServer قابل استفاده با HMI های اترنت دار دلتا می باشد. برای استفاده از برنامه از eServer باید HMI شما به پورت Ethernet مجهز باشد. پیشنیازهای مورد نیاز: آموزش کار با نرم افزار کنترل لوگو با LOGO APP(کلیک کنید.) ارتباط بین HMI-Weintek و PLC-LOGO(کلیک کنید. ) راهنمای کنترل دمای دلتا […]

راهنمای استفاده از eServer: برنامه eServer قابل استفاده با HMI های اترنت دار دلتا می باشد. برای استفاده از برنامه از eServer باید HMI شما به پورت Ethernet مجهز باشد.

پیشنیازهای مورد نیاز:

قسمتی از آموزش راهنمای استفاده از eServer

در جدول زیر لیست HMI هایی که به پورت Ethernet مجهز هستند را مشاهده می کنید.

نصب نرم افزار:

eServer شما میتوانید نرم افزار eServerرا از طریق سایت دلتا دانلود کنید. سپس فایل exe.Setup را اجرا کرده در بخش اول صفحه ای باز میشود که باید در آن زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید:

در قسمت بعد محل ذخیره نرم افزار را مشخص کنید و تا انتها روی Next کلیک کرده تا نصب آن به پایان برسد:

تنظیمات شبکه برای اتصال

برای اتصال به HMI ابتدا باید تنظیمات IP کامپیوتر شما با تنظیمات HMI IP در یک کالس باشد، منظور از کالس IP این است که 3 عدد قسمت اول IP تعریف شده باید برای HMI و کامپیوتر یکی باشند و حتما قسمت چهارم متقاوت تعریف شود (دقت شود کهIP تعریف شده بادستگاه دیگر در شبکه Ethernet تداخل نداشته باشد.) برای این منظور طبق زیر عمل می کنیم.

Start > Settings> Control panel> Network connection

که پنجره ای به صورت زیر باز می شود. روی Connection Area Local کلیک راست کرده و گزینه Properties را انتخاب کنید.

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *