خانه دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار آلن بردلی

دانلود نرم افزار آلن بردلی

۰
دانلود نرم افزار آلن بردلی
نرم افزار آلن بردلی

آلن بردلی یک نرم افزارقدرتمند در زیمنه PLC و اتوماسیون صنعتی است که بسیاری از صنایع بزرگ جهان از این سیستم استفاده میکنند. با توجه به تحریم بودن و بالا بودن قیمت نسخه اصلی بصرفه نیست تا از نرم افزار اصلی استفاده کرد. پس در این صورت از نرم افزار کرک یا نرم افزار دمو نرم افزارآلن بردلی(allen bradly) استفاده خواهیم کرد. این نرم افزار که در اختیار شما قرار گرفته تنها نرم افزار دمو آلن بردلی هست و فقط صرفا برای آموزش دستگاههای PLC مورد استفاده قرار میگیرد.

لینک این نرم افزار در باکس دانلود قرار دارد و شامل سه نرم افزارآلن بردلی، نرم افزار شبیه ساز و نرم افزار ارتباط دهنده بین نرم افزارآلن بردلی و شبیه ساز آلن بردلی است. آمورش نرم افزارآلن بردلی در باکس دانلود قرار دارد.

 

[dai_button btn-label=”دانلود نرم افزار آلن بردلی” popup-title=”دریافت لینک دانلود” popup-content=”لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. ما فورا لینک دانلود را برای شما ایمیل خواهیم کرد.” download-id=”w5kaxgauo4fcz968ro11″ popup-image=”https://plcmen.ir/wp-content/plugins/download-after-info/assets/img/dai-image.jpg” button-color=”#cd2653″ button-title-color=”#ffffff” button-border-radius=”3″]

 

 

فیلم آموزشی آلن بردلی – کلیک کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here