می‌دونستی می‌تونی همین الان آموزش "PLCmen شدن" خودتو شروع کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

دانلود نرم افزار آلن بردلی

آلن بردلی یک نرم افزارقدرتمند در زیمنه PLC و اتوماسیون صنعتی است که بسیاری از صنایع بزرگ جهان از این سیستم استفاده میکنند. با توجه به تحریم بودن و بالا بودن قیمت نسخه اصلی بصرفه نیست تا از نرم افزار اصلی استفاده کرد. پس در این صورت از نرم افزار کرک یا نرم افزار دمو […]
نرم افزار آلن بردلی

آلن بردلی یک نرم افزارقدرتمند در زیمنه PLC و اتوماسیون صنعتی است که بسیاری از صنایع بزرگ جهان از این سیستم استفاده میکنند. با توجه به تحریم بودن و بالا بودن قیمت نسخه اصلی بصرفه نیست تا از نرم افزار اصلی استفاده کرد. پس در این صورت از نرم افزار کرک یا نرم افزار دمو نرم افزارآلن بردلی(allen bradly) استفاده خواهیم کرد. این نرم افزار که در اختیار شما قرار گرفته تنها نرم افزار دمو آلن بردلی هست و فقط صرفا برای آموزش دستگاههای PLC مورد استفاده قرار میگیرد.

نرم‌افزارهای مختلفی توسط شرکت آلن بردلی (Allen Bradley) برای برنامه‌نویسی و مدیریت تجهیزات کنترلی و اتوماسیون صنعتی ارائه می‌شود. این نرم‌افزارها عموماً برای برنامه‌نویسی و پیکربندی کنترلرها و PLC‌های آلن بردلی استفاده می‌شوند. برخی از این نرم‌افزارها عبارتند از:

  1. Studio 5000 Logix Designer: این نرم‌افزار برای برنامه‌نویسی و پیکربندی کنترلرهای صنعتی سری Logix 5000 از جمله CompactLogix، ControlLogix و FlexLogix استفاده می‌شود.
  2. RSLogix 5000: یک نرم‌افزار برنامه‌نویسی PLC است که برای برنامه‌نویسی کنترلرهای سری Logix 5000 استفاده می‌شود.
  3. FactoryTalk View Studio: این نرم‌افزار برای طراحی و توسعه ویزوالیزاسیون‌های صنعتی مبتنی بر HMI (رابط انسان-ماشین) استفاده می‌شود که با PLC‌های آلن بردلی ارتباط دارند.
  4. Connected Components Workbench: این نرم‌افزار برای برنامه‌نویسی و پیکربندی تجهیزات صنعتی کوچک‌تر مانند Micro800 و ماژول‌های ورودی/خروجی استفاده می‌شود.
  5. PanelView Plus Configuration: این نرم‌افزار برای پیکربندی و مدیریت HMI‌های صنعتی PanelView Plus استفاده می‌شود.
  6. RSLinx Classic: این نرم‌افزار برای برقراری ارتباط بین نرم‌افزارهای برنامه‌نویسی و تجهیزات کنترلی آلن بردلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این فقط چند مثال از نرم‌افزارهای اصلی آلن بردلی هستند و شرکت همچنین نرم‌افزارهای دیگری برای اتوماسیون صنعتی ارائه می‌دهد. برای دانلود این نرم‌افزارها، به وب‌سایت رسمی شرکت آلن بردلی (Rockwell Automation) مراجعه کنید و از قسمت دانلود نرم‌افزارها استفاده کنید.

روز فایل: plcmen.ir

دانلود رایگان

دانلود رایگان این فایل صرفا برای کاربرانی است که وارد شده‌اند. چرا عضو سایت نمی‌شوید تا دیگر این پنجره را نبینید و مستقیم دانلود کنید؟! - ورود به سایت
دانلود فایل دانلود این فایل صرفا برای کاربران وارد شده است.
محمدرضا محربی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی PLC می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده‌تر PLC، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده می‌کردم. آن آرزو، اکنون، “PLCmen” نام دارد. بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدم: برای من، PLC تنها یک کار نیست؛ یک ماشین تبدیل رویا به واقعیت است.

نظرات

  1. mojtabakhalilisistani گفت:

    سلام.من یک سوال از تون دارم .من فوق دیپلم برق صنعتی .وکارشناسی ابزاردقیق دارم.البته فقط به صورت خیلی کم تو دانشگاه با plc اشنا شدیم.ایا اگه بخوام دنبال این روش که شما گفتید برم ایا راهی برای یاد گیری عملی و کار در بازار هست.ایا با این که شغل خاصی ندارم به نظر شما ایا میشه رو ای کار در بازار حساب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *